Rodinný dům 4 + 1, Březinka, Bělá pod Bezdězem - Mladá Boleslav | 1
Rodinný dům 4 + 1, Březinka, Bělá pod Bezdězem - Mladá Boleslav | 2
Rodinný dům 4 + 1, Březinka, Bělá pod Bezdězem - Mladá Boleslav | 3
Rodinný dům 4 + 1, Březinka, Bělá pod Bezdězem - Mladá Boleslav | 4
Rodinný dům 4 + 1, Březinka, Bělá pod Bezdězem - Mladá Boleslav | 5
Rodinný dům 4 + 1, Březinka, Bělá pod Bezdězem - Mladá Boleslav | 6
Rodinný dům 4 + 1, Březinka, Bělá pod Bezdězem - Mladá Boleslav | 7

Rodinný dům 4 + 1

Užitná plocha 120 m2, pozemek 1 875 m2

Mladá Boleslav, Bělá pod Bezdězem, Březinka

Romantická roubená chalupa z počátku 18. století po citlivé rekonstrukci, která zachovala původní prvky, se nachází na kraji lesa v nádherné přírodě mezi Máchovým jezerem a Kokořínskem, ve vsi Březinka nedaleko Bělé pod Bezdězem.

Přízemí chaty je tvořeno obývacím pokojem, kuchyní, koupelnou se sprchou a toaletou, komorou a halou. V útulném podkroví se nachází 2 ložnice. Dům je podsklepen a patří k němu přístavba se saunou, v jejímž štítu je další místnost umožňující přespání. Velká zahrada s krytou verandou disponuje také zahradním domkem na nářadí, kůlnou a dětským hradem.
Chata je vybavena dřevěnými podlahami v ložnicích a dlažbou v přízemí, krbovými kamny v obývacím pokoji a elektrickým teplovodním vytápěním s dálkovým spínačem, kterým lze zapnout topení ještě před příjezdem. Dům má vlastní studnu.

Obec Březinka se nachází 16 km od Mladé Boleslavi, 17 km od Doks (Máchovo jezero) a 75 km / 60 min od Prahy. Přímo za domem prochází cyklostezka vedoucí až na hrad Bezděz.

Interiér 120 m2, zahrada 1215 m2, pozemek 1875 m2.

Prodejní cena prodáno
Užitná plocha 120 m2
Zahrada 1 215 m2
Pozemek 1 875 m2
Parkování Ano
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 19204

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.