Rodinný dům 5 + kk, Horní Počernice - Praha 9 | 1

Rodinný dům 5 + kk

Užitná plocha 171 m2, pozemek 234 m2

Praha 9, Horní Počernice

Rodinný dům 5+kk je součástí nově vznikajícího projektu situovaného v klidné a oblíbené rezidenční lokalitě Horních Počernic. Domy se vyznačují prakticky řešenými dispozicemi, přitažlivou architekturou a širokým výběrem různých variant dokončení dle přání klienta.

Přízemí domu bude tvořeno obývacím pokojem s kuchyní a vstupem do zahrady, samostatnou toaletou, předsíní a garáží přístupnou z exteriéru. První patro se bude skládat ze 3 ložnic (jedna z nich s terasou), koupelny s toaletou, šatny a schodišťové haly. Druhé patro pak bude zahrnovat hlavní ložnici s privátní koupelnou, šatnou a velkou terasou.
Budoucí majitelé si budou moci vybrat z různých odstínů kvalitních laminátových plovoucích podlah, velkoformátových obkladů a dlažby a dýhovaných interiérových dveří. Instalována bude koupelnová sanita a zařizovací předměty značek Kaldewei, Grohe, Vitra či IdealStandard. V rámci nadstandardních úprav lze realizovat také například výtah, krb nebo bezbariérové řešení.

Lokalita nabízí dobrou dostupnost do centra a kompletní občanskou vybavenost v rychlém dosahu. Nedaleko se nachází školky, školy, gymnázium, obchody, sportoviště, divadlo, praktický lékař. V rámci developmentu vznikne nové a bezpečné dětské hřiště, další venkovní aktivity umožňuje například přilehlá cyklostezka navazující na Klánovický les. V blízkosti se nachází také rybníky, zábavní areál Tvrz Hummer nebo golfové hřiště Golf Resort Black Bridge.

Plánované dokončení Q3/Q4 2018.
Pro kompletní seznam volných domů prosím kontaktujte naši kancelář.
Užitná plocha 170,5 m2, zastavěná plocha 85,5 m2, zahrada 148,5 m2, pozemek 234 m2.

Prodejní cena prodáno
Užitná plocha 171 m2
Zastavěná plocha 86 m2
Zahrada 149 m2
Pozemek 234 m2
Parkování Garáž pro 1 vůz
Sklep Ano
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 24681

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Sidebanner Nové Lauby