Rodinný dům 5 + kk, Horní Počernice - Praha 9 | 1

Rodinný dům 5 + kk

Užitná plocha 184 m2, pozemek 197 m2

Praha 9, Horní Počernice

Rodinný dům 5+kk je součástí nově vznikajícího projektu situovaného v klidné a oblíbené rezidenční lokalitě Horních Počernic. Domy se vyznačují prakticky řešenými dispozicemi, přitažlivou architekturou a širokým výběrem různých variant dokončení dle přání klienta.

Suterén domu bude nabízet vstupní halu, garáž a hobby místnost. Přízemí se bude skládat z obývacího pokoje s kuchyní a hlavní ložnice s privátní šatnou a koupelnou. Patro bude zahrnovat 3 ložnice (jedna z nich s terasou), hlavní koupelnu, šatnu a schodišťovou halu.
Budoucí majitelé si budou moci vybrat z různých odstínů kvalitních laminátových plovoucích podlah, velkoformátových obkladů a dlažby a dýhovaných interiérových dveří. Instalována bude koupelnová sanita a zařizovací předměty značek Kaldewei, Grohe, Vitra či IdealStandard. V rámci nadstandardních úprav lze realizovat také například výtah, krb nebo bezbariérové řešení.

Lokalita nabízí dobrou dostupnost do centra a kompletní občanskou vybavenost v rychlém dosahu. Nedaleko se nachází školky, školy, gymnázium, obchody, sportoviště, divadlo, praktický lékař. V rámci developmentu vznikne nové a bezpečné dětské hřiště, další venkovní aktivity umožňuje například přilehlá cyklostezka navazující na Klánovický les. V blízkosti se nachází také rybníky, zábavní areál Tvrz Hummer nebo golfové hřiště Golf Resort Black Bridge.

Plánované dokončení Q4 2017.
Pro kompletní seznam volných domů prosím kontaktujte naši kancelář.

Užitná plocha 183,5 m2, zastavěná plocha 78,3 m2, zahrada 118,7 m2, pozemek 197 m2.

Prodejní cena prodáno
Užitná plocha 184 m2
Zastavěná plocha 78 m2
Zahrada 119 m2
Pozemek 197 m2
Parkování Garáž pro 1 vůz
Sklep Ne
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 24684

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.