Rodinný dům 6 + 1, Okoř, Okoř - Praha-západ | 1
Rodinný dům 6 + 1, Okoř, Okoř - Praha-západ | 2
Rodinný dům 6 + 1, Okoř, Okoř - Praha-západ | 3
Rodinný dům 6 + 1, Okoř, Okoř - Praha-západ | 4
Rodinný dům 6 + 1, Okoř, Okoř - Praha-západ | 5
Rodinný dům 6 + 1, Okoř, Okoř - Praha-západ | 6
Rodinný dům 6 + 1, Okoř, Okoř - Praha-západ | 7
Rodinný dům 6 + 1, Okoř, Okoř - Praha-západ | 8
Rodinný dům 6 + 1, Okoř, Okoř - Praha-západ | 9
Rodinný dům 6 + 1, Okoř, Okoř - Praha-západ | 10
Rodinný dům 6 + 1, Okoř, Okoř - Praha-západ | 11
Rodinný dům 6 + 1, Okoř, Okoř - Praha-západ | 12
EXKLUZIVNĚ

Rodinný dům 6 + 1

Užitná plocha 365 m2, pozemek 2 289 m2

Praha-západ, Okoř, Okoř

25 000 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Okouzlující venkovský rodinný dům s výhledem na zříceninu hradu Okoř, nově dostavěný v historizujícím stylu a plně vybavený s citem pro detail a soudobý design. Dům se nachází ve slepé ulici nad náměstím v památkové rezervaci, jen 20 minut jízdy autem od nejbližší stanice metra a 30 minut od centra Prahy.

Částečně zapuštěný suterén domu tvoří velká skladová místnost s prádelnou, kotelna, technická místnost, herna a vstup na zahradu. Přízemí se skládá z obývacího pokoje s krbovými kamny a francouzskými okny vedoucími na jihozápadně orientovanou terasu, na nějž navazuje částečně oddělený prostor jídelny a kuchyně, dále z ložnice pro hosty s vlastní koupelnou a šatnou, samostatné toalety, šatny a vstupní haly. První patro domu pak nabízí hlavní ložnici s privátní koupelnou a šatnou, 2 další ložnice, hlavní koupelnu s vanou a toaletou, 2 šatny a komoru.

K nákladnému vybavení domu patří například systém inteligentního ovládání domácnosti Nest, masivní kartáčované dřevěné podlahy, velkoformátová keramická dlažba a obklady, dřevěná okna, masivní dřevěné dveře, plně vybavená kuchyně se spotřebiči Liebherr, Whirlpool a KitchenAid, 2x TV Bang & Olufsen, pračka a sušička Miele, designový nábytek a doplňky světových značek (Vitra, Poltrona Frau, Fornasetti aj.), plynový kondenzační kotel, vyhřívaná podlaha v hlavní koupelně, alarm. Na zahradě je k dispozici hamak Fatboy, venkovní sprcha, ohniště a pískoviště pro děti, dále systém automatické kapkové závlahy. Terasa je vybavena markýzou.

K nemovitosti náleží rozlehlý, částečně svažitý pozemek s nově postaveným zahradním domkem a zpracovaným architektonickým projektem na výstavbu garáže, venkovních parkovacích stání a bazénu.

Dům, který se nachází v romantickém prostředí v blízkosti zříceniny hradu Okoř, si užívá naprostého klidu a soukromí. Jsou zde dostupné autobusové linky do Prahy ve směru Nádraží Veleslavín a stanice metra Dejvická. Veškerá občanská vybavenost se nachází v blízkých Velkých Přílepech, vzdálených přibližně 7 minut cesty autem.

Interiér 365 m2, zastavěná plocha 224 m2, zahrada 2 065 m2, pozemek 2 289 m2.

Prodejní cena 25 000 000 Kč / 973 520 €
Užitná plocha 365 m2
Zastavěná plocha 224 m2
Zahrada 2 065 m2
Pozemek 2 289 m2
Parkování Ano
Sklep Ano
PENB E
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 25036
Zobrazit všechny plány

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.