Rodinný dům 6 + kk, Nebušice - Praha 6 | 1
Rodinný dům 6 + kk, Nebušice - Praha 6 | 2
Rodinný dům 6 + kk, Nebušice - Praha 6 | 3
Rodinný dům 6 + kk, Nebušice - Praha 6 | 4
Rodinný dům 6 + kk, Nebušice - Praha 6 | 5
Rodinný dům 6 + kk, Nebušice - Praha 6 | 6
Rodinný dům 6 + kk, Nebušice - Praha 6 | 7
Rodinný dům 6 + kk, Nebušice - Praha 6 | 8
Rodinný dům 6 + kk, Nebušice - Praha 6 | 9
Rodinný dům 6 + kk, Nebušice - Praha 6 | 10
Rodinný dům 6 + kk, Nebušice - Praha 6 | 11
Rodinný dům 6 + kk, Nebušice - Praha 6 | 12

Rodinný dům 6 + kk

Užitná plocha 192 m2, pozemek 560 m2

Praha 6, Nebušice

Nadstandardně vybavená vila po kompletní rekonstrukci je součástí rezidenčního komplexu v krásném prostředí Prahy 6 – Nebušice, ležícího přímo vedle Šáreckého údolí. Lokalita plná zeleně poskytuje příjemné bydlení a zázemí pro rodinu s dětmi, výbornou dostupnost do centra města a také prestižní International School of Prague v bezprostřední vzdálenosti.

Přízemí vily o dispozici 6+kk nabízí vstupní halu, prostorný obývací pokoj a jídelnu se vstupem na venkovní terasu, kuchyni, technickou místnost přístupnou mimo jiné z garáže či zahrady a samostatnou toaletu. Druhé podlaží se sestává z celkem tří ložnic (z toho hlavní s privátní koupelnou a šatnou), pracovny, dalších dvou koupelen a samostatné toalety. K domu náleží garáž pro dva vozy.

Dům disponuje velmi kvalitním vybavením. Součástí je klimatizace ve dvou ložnicích, dřevěné interiérové dveře a euro okna, dubové parkety, italská či španělská keramická dlažba a obklady, polyamidové koberce, plně vybavená kuchyňská linka značky ALNO, vestavěné skříně, centrálně monitorovaný bezpečnostní systém a plynový kotel.

Dům se nachází na okraji Nebušic kousek od dětského hřiště a již zmíněné International School of Prague, do pár minut chůze či jízdy autobusem je dostupná základní škola, základní umělecká škola, sokolovna, tenisový areál, bowling, supermarket, několik restaurací a pošta. Ze zastávky, která se nachází pár kroků od domu, se lze autobusem dostat už za 6 minut ke stanici metra Bořislavka a dalším spojům vedoucích dále do centra města.

Interiér 189 m2, zastavěná plocha 188 m2, zahrada 372 m2, pozemek 560 m2.

Prodejní cena prodáno
Užitná plocha 192 m2
Balkon 3 m2
Zastavěná plocha 188 m2
Zahrada 372 m2
Pozemek 560 m2
Parkování Garáž pro dva vozy
Sklep Ne
PENB D
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 25620
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Sidebanner Riedl House