Rodinný dům 5 + 1, Modřany - Praha 4 | 1
Rodinný dům 5 + 1, Modřany - Praha 4 | 2
Rodinný dům 5 + 1, Modřany - Praha 4 | 3
Rodinný dům 5 + 1, Modřany - Praha 4 | 4

Rodinný dům 5 + 1, F2

Užitná plocha 205 m2, pozemek 318 m2

Praha 4, Modřany

Moderní charakter, komfort a dosah veškerých služeb i centra, přesto však příjemná atmosféra venkovského bydlení bezprostředně u lesa – to nabídne nově vznikající rezidenční čtvrť ležící mezi Vltavou a Modřanskou roklí. Komplex s malým náměstím a strukturou malých uliček poskytne bezpečí, soukromí a široké volnočasové vyžití, které ocení nejen rodiny s dětmi. Plánované zahájení výstavby Q1 2018, plánovaný termín dokončení Q2 2020.

Tento dům, resp. polovina dvojdomu s jihovýchodně orientovanou zahradou nabídne interiér skládající se z hlavního obytného prostoru s kuchyní opatřenou spíží, jídelním koutem a vstupem na terasu vedoucí dále do zahrady, schodišťové haly, samostatné toalety a prostoru pro pračku. V patře se nachází chodba přístupná do hlavní ložnice s en-suite koupelnou, dalších tří pokojů a společné koupelny s vanou, sprchou a toaletou. V suterénu, který je přístupný i ze zahrady, je k dispozici garáž pro 2 vozy a sklad.

Prakticky řešené interiéry s kvalitním technickým zázemím zahrnují laminátové plovoucí podlahy, velkoformátové obklady a dlažby, plastová okna, protipožární vstupní dveře, koupelny se sanitou značky Grohe, JIKA, Laufen a Kaldewei, přípravu pro kuchyňskou linku, stropní svítidla a kondenzační plynový kotel.

Rezidenční komplex přiléhající lesu nedaleké Modřanské rokle je zasazený do velmi praktické lokality, která v pěší vzdálenosti poskytne potřebnou nabídku služeb. Procházkou dojdete už do deseti minut k základní a mateřské škole, supermarketu a zastávce autobusů mimo jiné ve směru stanice metra Háje (linka C). Nedaleko se podél Vltavy táhne sportovní fitness stezka. K dispozici je dále vlakové nádraží a rychlé napojení na Pražský okruh, do samotného centra Prahy se se lze dostat autem už za 20 minut.

Kupní cena obsahuje DPH a koupě nepodléhá dani z nabytí.
Užitná plocha 188,3 m2, celková plocha 193,8 m2, terasa 10,8 m2, zahrada 220,7 m2, pozemek 318,1 m2.

Pro další informace navštivte webové stránky projektu Rodinné domy u Modřanské rokle. V případě zájmu o byt navštivte webovou stránku navazujícího projektu Rezidence u Modřanské rokle.

Prodejní cena prodáno
Užitná plocha 205 m2
Terasa 11 m2
Zahrada 221 m2
Pozemek 318 m2
Parkování Ano
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 26327
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.