Rodinný dům 10 + 1, Pelion, Nea Anchialos | 1
Rodinný dům 10 + 1, Pelion, Nea Anchialos | 2
Rodinný dům 10 + 1, Pelion, Nea Anchialos | 3
Rodinný dům 10 + 1, Pelion, Nea Anchialos | 4
Rodinný dům 10 + 1, Pelion, Nea Anchialos | 5
Rodinný dům 10 + 1, Pelion, Nea Anchialos | 6
Rodinný dům 10 + 1, Pelion, Nea Anchialos | 7
Rodinný dům 10 + 1, Pelion, Nea Anchialos | 8
Rodinný dům 10 + 1, Pelion, Nea Anchialos | 9

Vila

Užitná plocha 400 m2, pozemek 5 097 m2

Nea Anchialos, Thesálie

34 412 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Tradiční vila z roku 2000 postavená na místě starého vodního mlýna se nachází na kopci s výhledem na křišťálově modré Egejské moře, v mytologické zemi Kentavros u Pelionu. Pozemkem o rozloze 5 097 m2 protéká malá řeka s krásným přírodním vodopádem.

Hlavní dům (300 m2) v přízemí nabízí působivou vstupní halu, elegantní obývací pokoj, vzdušnou jídelnu (pro deset osob) a plně vybavenou kuchyň. V horním patře se nachází hlavní apartmá se světlou ložnicí a mramorovým krbem s útulným posezením. Hlavní koupelna je vybavena vířivou vanou. Dva slunné pokoje s koupelnou jsou ideální pro ubytování přátel nebo mladších rodinných příslušníků. Dále je zde malá pracovna s balkonem, který nabízí ohromující výhled na okolní krajinu. Ve spodním patře jsou dva pokoje pro hospodyni s koupelnou a velkým úložným prostorem. K dispozici je také rodinná rekreační místnost a sauna.

Malý most spojuje hlavní dům s krásným kamenným domkem o rozloze 110 m², kde najdete obývací pokoj s krbem, dvě ložnice pro hosty, velkou koupelnu s výhledem na terasu a kuchyňský kout. Na krásné terase stíněné sto let starými duby je k dispozici venkovní gril z kamene. Všechny budovy se mohou pochlubit dřevěnými podlahami, vysokými stropy se zdobenými lustry, ozdobnými omítkami a římsami i kamennými zdmi.

Zahrada je krásně upravená a nabízí velký bazén zdobený bronzovou sochou delfínů. Ať už jste kdekoliv, můžete sledovat podmanivou krásu okolní krajiny. V blízkosti bazénu je kaple, která dodává místu příjemnou atmosféru, na nižší úrovni pozemku se pak nachází volejbalové hřiště, kde si můžete zahrát i fotbal. Mimo to byly v zahradách zachovány dvě původní kola vodního mlýna z počátku 19. století.

Objekt leží pouhých dvacet minut od krásné pláže a půl hodiny od lyžařského střediska a mezinárodního letiště Achialos.

Hlavní dům 300 m2, dům pro hosty 110 m2, pozemky 5 097 m2.

Prodejní cena 34 412 000 Kč / 1 400 000 €
Užitná plocha 400 m2
Pozemek 5 097 m2
Parkování Ano
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 29078

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.