Rodinný dům 10 + 1, Playa Flamingo, Costa Rica, Santa Cruz | 1
Rodinný dům 10 + 1, Playa Flamingo, Costa Rica, Santa Cruz | 2
Rodinný dům 10 + 1, Playa Flamingo, Costa Rica, Santa Cruz | 3
Rodinný dům 10 + 1, Playa Flamingo, Costa Rica, Santa Cruz | 4
Rodinný dům 10 + 1, Playa Flamingo, Costa Rica, Santa Cruz | 5
Rodinný dům 10 + 1, Playa Flamingo, Costa Rica, Santa Cruz | 6
Rodinný dům 10 + 1, Playa Flamingo, Costa Rica, Santa Cruz | 7
Rodinný dům 10 + 1, Playa Flamingo, Costa Rica, Santa Cruz | 8
Rodinný dům 10 + 1, Playa Flamingo, Costa Rica, Santa Cruz | 9
Rodinný dům 10 + 1, Playa Flamingo, Costa Rica, Santa Cruz | 10
Rodinný dům 10 + 1, Playa Flamingo, Costa Rica, Santa Cruz | 11

Vila

Užitná plocha 1 114 m2, pozemek 2 306 m2

Santa Cruz, Playa Flamingo, Costa Rica

Cena na vyžádání

Do oblíbených Zajímá mě

Villa La Sata je impozantní plážový komplex mimořádné kvality posazený na útesu Playa Flamingo v exkluzivním resortu Guanacaste, v Kostarice. Nádherné výhledy z vily na průzračné vody Flamingo Bay a bílé písečné pláže jsou, jednoduše řečeno, nepřekonatelné.

Sídlo ve Středomořském stylu zahrnuje dům se čtyřmi ložnicemi, dům pro hosty se dvěma ložnicemi a vrátnici rovněž se dvěma ložnicemi, všechny pečlivě naplánované pro uvolněný tropický životní styl. Propracovaný systém skládacích skleněných stěn umožňuje vnitřním prostorám volně splynout s venkem. Mezi nejznamenitější prvky interiéru patří Řecké travertinové podlahy, ručně vyráběné kuchyňská linka ze vzácných tvrdých dřevin, kuchyně profesionální úrovně, velkolepé schodiště a dvoudveřový výtah, automatizovaný systém osvětlení, centrální klimatizace, bezpečnostní systém a další.

Venku, na střeše domu pro hosty je situován najdete jídelní pavilon. Dále venkovní prostory nabízejí nekonečný bazén, nádvoří a střešní terasu s výhledem 180 stupňů, který zahrnuje výhled na Tichý oceán od západního výhledu na ostrovy Catalina, přes zátoku Conchal a Cape Velas na jihu, až ke kopcům tropického lesa na východě. Soukromé schodiště se spouští skrze ovocný sad mezi květy ibišku a mangrove do toužebně vyhlížející bílé písčité pláže.

La Sata svou polohou přináší nádherné klima, nedotčené pláže, příjemné lidi a bezkonkurenční biodiverzitu, včetně hojné mořské fauny a možnosti jednoho z nejlepších hlubinných rybolovů na kontinentu. Dokonalé umístěná uprostřed půvabné mnohonárodnostní komunity Flamingo Bay, je La Sata vzdálená 30min od Tamarindu a hodinu pohodlné jízdy od mezinárodního letiště.

Interiér: 1 114m²
Pozemky: 2 306

Prodejní cena Cena na vyžádání
Užitná plocha 1 114 m2
Pozemek 2 306 m2
Parkování Ano
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 29968

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.