Rodinný dům 4 + kk, Urešova, Kunratice - Praha 4 | 1
Rodinný dům 4 + kk, Urešova, Kunratice - Praha 4 | 2
Rodinný dům 4 + kk, Urešova, Kunratice - Praha 4 | 3
Rodinný dům 4 + kk, Urešova, Kunratice - Praha 4 | 4
Rodinný dům 4 + kk, Urešova, Kunratice - Praha 4 | 5
Rodinný dům 4 + kk, Urešova, Kunratice - Praha 4 | 6
Rodinný dům 4 + kk, Urešova, Kunratice - Praha 4 | 7

Rodinný dům 4 + kk

Užitná plocha 208 m2, pozemek 402 m2

Praha 4, Kunratice, Urešova

Krajní řadový rodinný dům z roku 2013 ve stylu funkcionalismu se zahradou a garáží, který je součástí rezidenčního projektu Na Lhotách od architekta Petra Koláře ze studia ADR, se nachází v klidné lokalitě ideální pro rodinu s dětmi. V blízkosti jsou školy, obchody, lékaři, stanice metra i velká zelená plocha Kunratického lesa.

Přízemí
tvoří zejména prostorný obývací pokoj s kuchyní a terasou, na niž navazuje zahrada. Dále je zde vstupní hala s přímým vstupem z garáže, šatna a samostatná toaleta. Patro s druhou terasou je vyhrazeno pro klidovou zónu tvořenou hlavní ložnicí (s en-suite koupelnou) a dalšími 2 ložnicemi se sdílenou koupelnou.

Vybavení zahrnuje například dřevěné podlahy (v přízemí s topnými konvektory, v patře jsou radiátory), velkoformátová okna s předokenními i vnitřními žaluziemi a bezpečnostními foliemi v přízemí, elektrickou markýzu nad terasou, kuchyňskou linku Sykora se spotřebiči Siemens a Liebherr, vestavěné skříně, zavlažovací systém zahrady a přípravu na zabezpečovací zařízení.

Místo je skvěle dostupné autem i MHD, stanice metra linky C Chodov je vzdálena necelých 10 minut chůze nebo 3 minuty jízdy autobusem, který staví kousek od domu. V okolí je veškerá občanská vybavenost včetně mateřské a základní školy, základní umělecké školy, soukromého gymnázia EDUCAnet i VŠE, polikliniky, pošty a obchodního centra. Cesty autem urychluje blízký nájezd na magistrálu a dálnici D1. V rámci projektu bylo vybudováno dětské hřiště a přístup do rozlehlého Kunratického lesoparku.

Užitná plocha 208,21 m2 včetně garáže o 27,52 m2 a terasy o 18,07 m2 a 6,86 m2, zastavěná plocha 119 m2, zahrada 283 m2, pozemek 402 m2.

Prodejní cena prodáno
Užitná plocha 208 m2
Terasa 25 m2
Zastavěná plocha 119 m2
Zahrada 283 m2
Pozemek 402 m2
Parkování Ano
Sklep Ne
PENB C
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 34040
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.