Rodinný dům 7 + 1, Restelo, Belém, Lisabon | 1
Rodinný dům 7 + 1, Restelo, Belém, Lisabon | 2
Rodinný dům 7 + 1, Restelo, Belém, Lisabon | 3
Rodinný dům 7 + 1, Restelo, Belém, Lisabon | 4
Rodinný dům 7 + 1, Restelo, Belém, Lisabon | 5
Rodinný dům 7 + 1, Restelo, Belém, Lisabon | 6
Rodinný dům 7 + 1, Restelo, Belém, Lisabon | 7
Rodinný dům 7 + 1, Restelo, Belém, Lisabon | 8
Rodinný dům 7 + 1, Restelo, Belém, Lisabon | 9

Vila

Užitná plocha 662 m2, pozemek 709 m2

Lisabon, Metropolitní oblast Lisabonu

Majestátní vila s venkovním bazénem a výhledem na řeku se nachází v části starobylé lisabonské čtvrti Belém zvané Restelo s mnoha vilami a příjemně poklidnou příměstskou atmosférou.

Čtyřpatrová budova je korunována střešním balkonem, který nabízí panoramatický výhled po okolí. Podlaží propojuje krásně tvarované centrální dřevěné schodiště, jež lze doplnit o výtah. K dispozici je celkem osm ložnic a osm koupelen, obývací pokoj, jídelna, kuchyně, herna a vinný sklep. Hlavní apartmá má šatnu a koupelnu s vanou a sprchou. Pokoje v prvních dvou patrech mají okna velká od podlahy ke stropu, která propouští dostatek přirozeného světla, a posuvné skleněné dveře na terasu, balkon či do zahrady.

Pečlivá rekonstrukce zachovala původní kouzlo a zároveň dodala prvky moderního komfortního bydlení. Celý interiér je klimatizovaný a má ve všech pokojích podlahové vytápění. Bazén v zahradě je vyhřívaný. Krb je obložen mramorem Marquina. Do velké garáže se vejde pět vozů. Alarm, videovrátný, elektrická brána a plot poskytují soukromí a bezpečí.

Místo nabízí mnoho zeleně, příjemné procházky, sportoviště, snadné spojení do centra i historické památky včetně známé obranné věže ze 16. století nebo kláštera sv. Jeronýma (Mosteiro dos Jerónimos) v goticko-renesančním manuelském stylu. V okolí je několik parků včetně velkého lesoparku Monsanto.

Užitná plocha 662 m2, pozemek 709 m2.

Nemovitost je prodávána realitní kanceláří Porta da Frenta.

Prodejní cena prodáno
Užitná plocha 662 m2
Pozemek 709 m2
Parkování Garáž pro 5 vozů
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 35752

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.