Rodinný dům 5 + kk, Connecticut, Guilford | 1
Rodinný dům 5 + kk, Connecticut, Guilford | 2
Rodinný dům 5 + kk, Connecticut, Guilford | 3
Rodinný dům 5 + kk, Connecticut, Guilford | 4
Rodinný dům 5 + kk, Connecticut, Guilford | 5
Rodinný dům 5 + kk, Connecticut, Guilford | 6

Vila

Užitná plocha 308 m2, pozemek 1 335 m2

Guilford, Connecticut

Krásný dům na Long Islandu se může pochlubit výhledem na oceán z oken v přední i zadní části. Budova s typickým šindelovým obkladem je součástí prestižního klubu Sachem's Head Association. Jeho členové mohou využívat privátní pláž a člun, k nemovitosti patří i vlastní přístaviště.

Dům o rozloze 308 m2 byl původně loděnicí. Profesionální přeměnou vznikla dispozice se 4 pohodlnými ložnicemi a 2 koupelnami. Hlavní ložnice má výhled na Long Island Sound, další 2 ložnice směřují k zátoce. Jeden pokoj má malou soukromou terasu a čtvrtý nabízí výhled na oceán i na záliv. Kuchyň je vybavena skříňkami z třešňového dřeva, žulovými deskami, lednicí Miele a dalšími spotřebiči. Obývací pokoj zútulňuje krb, v pracovně je vestavěná knihovna.

Po příchodu z plavání je možné využít venkovní sprchu, vychutnat si šálek kávy na dvouúrovňové terase a večer sledovat západ slunce. To vše a ještě mnohem více nabízí tento prosluněný dům. Necelých 5 kilometrů od historického centra města Guilford Green, kde se nachází různé butiky a restaurace. Blízko je na hlavní trasy, dálnici a příměstskou železnici. 90 minut trvá cesta do NYC, 2,5 hodiny do Bostonu.

Interiér 308 m2, pozemek 1 335 m2. Nemovitost z nabídky Page Taft Real Estate, makléř Karen Stephens.

Prodejní cena prodáno
Užitná plocha 308 m2
Pozemek 1 335 m2
Parkování Ano
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 38439

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.