Rodinný dům 9 + kk, Kunratice - Praha 4 | 1
Rodinný dům 9 + kk, Kunratice - Praha 4 | 2
Rodinný dům 9 + kk, Kunratice - Praha 4 | 3
Rodinný dům 9 + kk, Kunratice - Praha 4 | 4
Rodinný dům 9 + kk, Kunratice - Praha 4 | 5
Rodinný dům 9 + kk, Kunratice - Praha 4 | 6
Rodinný dům 9 + kk, Kunratice - Praha 4 | 7
Rodinný dům 9 + kk, Kunratice - Praha 4 | 8
Rodinný dům 9 + kk, Kunratice - Praha 4 | 9
Rodinný dům 9 + kk, Kunratice - Praha 4 | 10
Rodinný dům 9 + kk, Kunratice - Praha 4 | 11
Rodinný dům 9 + kk, Kunratice - Praha 4 | 12

Rodinný dům

Užitná plocha 609 m2, pozemek 1 017 m2

Praha 4, Kunratice

Novostavba dvojdomu před dokončením finálních povrchů stojí na velkém pozemku v unikátním, dokonale tichém místě se spoustou zeleně, přímo u Kunratického lesa a zároveň v rychlém dosahu veškerých služeb. 2 samostatné bytové jednotky s vlastním vchodem nabízejí vícegenerační bydlení nebo investiční příležitost.

Obě jednotky jsou rozloženy na 3 podlažích, byt A je 6+kk s podlahovou plochou 334,5 m2, byt B má dispozici 5+1 a podlahovou plochu 275,1 m2. Okna, balkony a terasy poskytují jedinečné výhledy do okolní bohaté zeleně bez žádných rušivých vlivů.

K jednotce A přísluší 2 venkovní parkovací stání, k jednotce B jedno. Ze suterénu, který je díky svažitému pozemku nad úrovní terénu, lze vytvořit v obou jednotkách samostatný byt s vlastním vstupem. K domu přísluší upravená zahrada se vzrostlými stromy, na niž přímo navazuje přírodní památka Údolí Kunratického potoka.

Velice atraktivní lokalita čtvrti s venkovskou atmosférou se rozkládá mezi Dolnomlýnským a Hornomlýnským rybníkem. Centrum Kunratic je přitom vzdáleno necelých 10 minut chůze. K dispozici je zde široká nabídka služeb včetně vyhlášené farmářské prodejny Kunratická stodola, v pěším dosahu je také soukromá i státní školka, základní škola, sportovní hala, tenisové kurty a krytý plavecký bazén. V rychlém dosahu jsou obchodní centra včetně největšího OC v ČR Westfield Chodov. Dopravní spojení zajišťují autobusy, kterými lze během pár minut dojet ke stanicím metra. Autem je možné se snadno napojit na Pražský okruh, Jižní spojku i magistrálu.

Interiér 609,5 m2, pozemek 1 017 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena prodáno
Užitná plocha 609 m2
Pozemek 1 017 m2
Parkování 3 venkovní stání
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 40446
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Sidebanner Fragment