Rodinný dům 5 + kk, Schollova, Čakovice - Praha 9 | 1
Rodinný dům 5 + kk, Schollova, Čakovice - Praha 9 | 2
Rodinný dům 5 + kk, Schollova, Čakovice - Praha 9 | 3
Rodinný dům 5 + kk, Schollova, Čakovice - Praha 9 | 4
Rodinný dům 5 + kk, Schollova, Čakovice - Praha 9 | 5
Rodinný dům 5 + kk, Schollova, Čakovice - Praha 9 | 6
Rodinný dům 5 + kk, Schollova, Čakovice - Praha 9 | 7
Rodinný dům 5 + kk, Schollova, Čakovice - Praha 9 | 8
Rodinný dům 5 + kk, Schollova, Čakovice - Praha 9 | 9
Rodinný dům 5 + kk, Schollova, Čakovice - Praha 9 | 10
Rodinný dům 5 + kk, Schollova, Čakovice - Praha 9 | 11
Rodinný dům 5 + kk, Schollova, Čakovice - Praha 9 | 12
Rodinný dům 5 + kk, Schollova, Čakovice - Praha 9 | 13
EXKLUZIVNĚ

Rodinný dům 5 + kk, D136, 4. etapa

Užitná plocha 197 m2, pozemek 620 m2

Praha 9, Čakovice, Schollova

Elegantně pojatý rodinný dům (samostatná polovina dvojdomu) se střešní terasou a garáží je součástí nového projektu Na Pramenech vznikajícího na pomezí Čakovic, Letňan a Ďáblic. Bezpečný neprůjezdný rezidenční projekt podle návrhu architektonického ateliéru ADR Petra Koláře a Aleše Lapky propojuje úměrnost, estetiku a funkčnost, budoucím obyvatelům nabídne maximální soukromí, pohodlí a efektivně využitý prostor. Plánovaný termín dokončení 2. pol. r. 2022.

V přízemí bude umístěn prostorný obývací pokoj s otevřenou kuchyní, jídelnou a vstupem na terasu, na niž naváže zahrada. Dále zde bude velká vstupní hala, toaleta, prádelna a schodišťová chodba. V patře je plánována hlavní ložnice se šatnou a možností en-suite koupelny, dvě další ložnice se vstupem na téměř 30metrovou střešní terasu, pracovna, koupelna a chodba se schodištěm. Z prádelny v přízemí může díky dostatečnému přístupu denního světla vzniknout další pokoj, např. pracovna či pokoj pro hosty, čímž se dispozice rozšíří na 6+kk.

Dům bude předán s kompletně dokončenými finálními povrchy (nezahrnuje kuchyňskou linku). Do standardu patří dřevěné třívrstvé podlahy (výběr ze 2 dekorů), keramická velkoformátová dlažba RAKO EXTRA, plastová okna s mikroventilací, izolačními trojskly a přípravou pro předokenní žaluzie, sanitární zařízení Laufen, Hansgrohe, Roltechnik a Tece, podlahové topení, příprava pro elektrickou zabezpečovací signalizaci. Vytápění a TUV bude zajištěno plynovým kondenzačním kotlem se zásobníkem. Parkování v garáži s přímým vstupem do domu a na venkovním stání na pozemku. Zahrada je zakončena zatravněným valem, čímž je zaručeno opravdové soukromí.

Předností projektu Na Pramenech je zejména lokalita se skvělou občanskou vybaveností tvořenou 2 nákupními centry i drobnými obchody, nepřeberné možnosti sportovního vyžití, dobré spojení s centrem a množství míst pro trávení volného času. V rychlém dosahu jsou mateřské a základní školy či gymnázium, plavecký bazén a koupaliště, cyklostezka, skatepark nebo multifunkční sportovní centrum. Místo zpříjemňují nedaleké zelené plochy Ďáblického háje a lesoparku Letňany. Stanice metra je vzdálena 5 minut jízdy autobusem, který staví v bezprostřední blízkosti projektu. V jedné z dalších etap výstavby bude přímo v komplexu zřízena mateřská škola a vystavěno dětské hřiště.

Celková podlahová plocha 169,75 m2, užitná plocha 164,04 m2, zastavěná plocha 120 m2, zahradní terasa 11,25 m2, střešní terasa 27,98 m2, zahrada 142 m2, samostatný pozemek s věcným břemenem vedení teplovodu 358 m2 (více informací v kanceláři), pozemek celkem 620 m2.

Pro další informace o projektu navštivte webovou stránku www.domynapramenech.cz.

Prodejní cena prodáno
Užitná plocha 197 m2
Terasa 28 m2
Zastavěná plocha 120 m2
Zahrada 500 m2
Pozemek 620 m2
Parkování Jedno garážové stání a stání na pozemku.
Sklep Ne
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 40949
Informace o projektu Na Pramenech
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.