Rodinné domy na prodej v Plzeňském kraji

Začít vyhledávat

V této sekci našeho realitního katalogu naleznete rodinné domy na prodej v Plzeňském kraji. Vedle Plzně do tohoto kraje patří města jako Domažlice, Klatovy, Rokycany či Tachov. Plzeňský kraj tak nabízí rezidenční lokality různorodého charakteru, od historických center měst, jakými jsou Plzeň či Domažlice, až po venkovské rezidenční lokality obklopené přírodou. K výhodám bydlení v Plzeňském kraji patří mimo jiné snadné dopravní spojení s Prahou, dalšími částmi České republiky, ale také s Německem, a to jak autem, tak vlaky a autobusy. S našimi rodinnými domy na prodej v Plzeňském kraji si můžete splnit sen o bydlení ve vlastním rodinném domě v malebné lokalitě, možná nedaleko takových chloub Plzeňského kraje, jakými jsou například románská rotunda sv. Petra a Pavla ve Starém Plzenci, nebo hrady Rábí či Přimda. Rodinné domy na prodej v Plzeňském kraji představují nadstandardní bydlení pro vás i případně pro celou vaši rodinu s dostatkem prostoru pro všechny vaše zájmy a potřeby. Obrátíte-li se na naši realitní kancelář, pomůžeme vám rádi na každém kroku vedoucím ke koupi rodinného domu, který vás zaujal.

10 900 000 Kč

Jižně orientovaný, nízkoenergetický rodinný dům, který vybočuje z řady svým nadstandardním propojení... více informací

Referenční číslo 26021

Nově zařazené nemovitosti e-mailem Pravidelně každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu.
Níže prosím zadejte svůj e-mail.

Chci dostávat novinky

Děkujeme za Váš zájem. Na uvedenou e-mailovou adresu jsme Vám právě odeslali potvrzovací zprávu. Pro dokončení registrace prosím klikněte na odkaz v ní.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.