Administrativní budova, Masná, Brno - střed - Brno | 1
Administrativní budova, Masná, Brno - střed - Brno | 2
Administrativní budova, Masná, Brno - střed - Brno | 3
Administrativní budova, Masná, Brno - střed - Brno | 4
Administrativní budova, Masná, Brno - střed - Brno | 5

pronájem kanceláře

6 800 m2

Brno, Brno - střed, Masná

Cena na vyžádání

Do oblíbených Zajímá mě
Jednotka Plocha k dispozici Služby Parkování Měsíční nájemné
kanceláře 6 800 m2 - Ano Cena na vyžádání

Kancelářský komplex s kancelářemi k pronájmu splňuje přísné technické standardy a kritéria úspornosti BREEAM, která pomáhají snížit náklady na provoz. Komplex byl navržen tak, aby splňoval požadavky malých i velkých firem, začínajících podniků i velkých mezinárodních korporací.

Lokalita:
Komplex se nachází v docházkové vzdálenosti od historického centra města a nákupní centrum Vaňkovka, je napojen na všechny hlavní silniční tahy (5 minut jízdy). Přímo u areálu jsou zastávky městské hromadné dopravy.

Vybavení a služby:
Jednotlivá podlaží o ploše 2.500m2 poskytují maximální flexibilitu vnitřního spořádání, které se přizpůsobí potřebám nájemce. Díky vnitřnímu atriu jsou kanceláře osvětleny přirozeným denním světlem. V budově je několik recepcí, pod úrovní terénu jsou zabezpečené garáže pro zaměstnance a na úrovni terénu parkovací místa pro návštěvy.

Nájemce neplatí provizi.

Měsíční nájemné Cena na vyžádání
Cena parkování 30 €
Plocha k dispozici 6 800 m2
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 18466
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.