Administrativní budova, Masná, Brno - střed - Brno | 1
Administrativní budova, Masná, Brno - střed - Brno | 2
Administrativní budova, Masná, Brno - střed - Brno | 3
Administrativní budova, Masná, Brno - střed - Brno | 4
Administrativní budova, Masná, Brno - střed - Brno | 5

pronájem kanceláře

5 577 m2

Brno, Brno - střed, Masná

Cena na vyžádání

Do oblíbených Zajímá mě
Jednotka Plocha k dispozici Služby Parkování Měsíční nájemné
kanceláře 5 577 m2 - Ano Cena na vyžádání

Kancelářský komplex s kancelářemi k pronájmu splňuje přísné technické standardy a kritéria úspornosti BREEAM, která pomáhají snížit náklady na provoz. Komplex byl navržen tak, aby splňoval požadavky malých i velkých firem, začínajících podniků i velkých mezinárodních korporací. Jednotlivá podlaží o ploše 2.500 m2 poskytují maximální flexibilitu vnitřního spořádání, které se přizpůsobí potřebám nájemce. Díky vnitřnímu atriu jsou kanceláře osvětleny přirozeným denním světlem.

Lokalita:
Komplex se nachází v docházkové vzdálenosti od historického centra města a nákupní centrum Vaňkovka, je napojen na všechny hlavní silniční tahy (5 minut jízdy). Přímo u areálu jsou zastávky městské hromadné dopravy.

Vybavení a služby:
Vnitřní atrium
Recepce
Zabezpečené garáže
Parkovací místa pro návštěvy

Nájemce neplatí provizi.

Měsíční nájemné Cena na vyžádání
Cena parkování 30 €
Plocha k dispozici 5 577 m2
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 18466
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.