Administrativní budova, Dornych, Brno - střed - Brno | 1
Administrativní budova, Dornych, Brno - střed - Brno | 2

pronájem kanceláře

16 405 m2

Brno, Brno - střed, Dornych

Cena na vyžádání

Do oblíbených Zajímá mě

Administrativní komplex s kancelářemi k pronájmu, vznikající na bývalém území brněnského brownfieldu nabídne v konečné fázi 120 000 m2 kancelářských a prodejních ploch ve vysokém standardu. Komplex tvořený 9 administrativními budovami poskytne rezidentům kromě moderních kanceláří certifikovaných dle BREEAM také odpočinkový park s jezírkem.

Lokalita:
Velkou výhodou projektu je perfektní dopravní spojení MHD, hlavní autobusové a vlakové nádraží v dochozí vzdálenosti a snadné napojení na brněnský okruh a dálniční síť. Centrum města Brna a obchodní galerie Vaňkovka, které jsou v těsné blízkosti zaručují nájemcům veškerou občanskou vybavenost a služby.

Vybavení a služby:
Zdvojené podlahy
Vysokorychlostní internet
Odpočinkový park
Ostraha objektu 24/7
Podzemní garáže

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Měsíční nájemné Cena na vyžádání
Cena parkování 140 €
Celková plocha 120 000 m2
Plocha k dispozici 16 405 m2
Počet parkovacích míst 1100
PENB A
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 30592

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.