Pronájem kanceláří v Hostivaři, Praha 10

Začít vyhledávat

V této části online katalogu Svoboda & Williams představujeme aktuální nabídku kanceláří k pronájmu v Hostivaři, čtvrti, která spadá pod městský obvod Prahy 10. Zvažujete-li pronájem kanceláře pro novou pobočku své firmy nebo pro přesun sídla firmy do nových prostor, nenechte si ujít níže prezentované kanceláře k pronájmu v Hostivaři, čtvrti s klidným charakterem a dobrou dostupností do obchodního a administrativního centra Prahy. Hostivař leží v jihovýchodní části Prahy a společně se čtvrtí Horní Měcholupy tvoří městskou část Praha 15. Městská čtvrť Hostivař je obklopena dvěma potoky, Botičem a Košíkovským potokem, z nichž oba ústí do Hostivařské přehrady. Ta leží uprostřed malebného a rozsáhlého lesoparku, který se stal oblíbeným místem běžců, cyklistů i rodin s dětmi. Kanceláře k pronájmu v Hostivaři tak leží v jedinečné lokalitě, která společně se širokým množstvím služeb včetně restaurací, obchodního centra s multikinem a zdravotnických zařízení nabízí též mnoho příležitostí k mnoha formám odpočinku, což jistě ocení vaši zaměstnanci. Nabízené kanceláře k pronájmu dále potěší vysokým standardem zařízení včetně klimatizace a služeb, které zahrnují recepci či nonstop ostrahu. K dalším benefitům kanceláří k pronájmu v Hostivaři patří snadná dostupnost autem (snadné napojení na Jižní spojku) i MHD – prostřednictvím mnoha dostupných linek autobusů a tramvají se lze snadno dopravit k několika stanicím metra. Zaujala vás některá z kanceláří k pronájmu v Praze-Hostivaři? Kontaktujte nás ještě dnes pro bližší informace!

Kancelářské prostory k pronájmu v administrativní budově přímo u obchodního centra s možností využití venkovního velkokapacitního veřejného parkoviště zdarma, popř. oploceného placeného parkování v po... více informací

Referenční číslo 32870

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru Každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu.
Níže prosím zadejte svůj e-mail.

Chci dostávat novinky

Děkujeme za Váš zájem. Registrace k newsletteru proběhla v pořádku.