Pronájem kanceláří na Novém Městě, Praha 2

Začít vyhledávat

Nové Město je již tradičně jedním z center pražského společenského i obchodního života. Na jeho území se nacházejí například Václavské a Karlovo náměstí, ulice Jindřišská, pražské Hlavní nádraží i další významné pražské lokality. Pronájem kancelářských prostor na Novém Městě je proto skvělou volbou, chcete-li, aby vaše firma byla v samotném středu pražského dění. V naší nabídce kancelářských prostor k pronájmu na Novém Městě naleznete kancelářské prostory v moderně vybavených administrativních budovách, ať už jde o budovy nově postavené nebo o budovy po celkové rekonstrukci. Kancelářské prostory na Novém Městě v našem katalogu nemovitostí nabízejí moderní komfort a vysokou míru funkčnosti i díky svému vybavení, ke kterému patří klimatizace, zdvojené podlahy, recepce, non-stop ostraha, úklidová služba, restaurace a kavárny v areálu a mnoho dalšího. Pokud vás naše nabídka kancelářských prostor k pronájmu na Novém Městě zaujala, obraťte se na nás ještě dnes a my rádi zodpovíme vaše případné dotazy ohledně pronájmu kancelářských prostor. Společně jistě nalezneme to pravé řešení co se týče nových kancelářských prostor pro vaši firmu a pronájem kancelářských prostor na Novém Městě tak bude prvním krokem k dalším úspěchům ve vašem podnikání.

Budova s historickou fasádou a moderními interiéry nabízí kancelářské prostory k pronájmu. Díky poloze přímo v centru je vše potřebné v pěším dosahu. Blízkost Kateřinské zahrady a Botanické zahrady Un... více informací

Referenční číslo 14461

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru Každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu.
Níže prosím zadejte svůj e-mail.

Chci dostávat novinky

Děkujeme za Váš zájem. Registrace k newsletteru proběhla v pořádku.