Pronájem kanceláří ve Strašnicích, Praha 3

Začít vyhledávat

S nabídkou kanceláří k pronájmu v oblasti Strašnic, kterou jsme pro vás připravili, se můžete seznámit v této části realitního katalogu Svoboda & Williams. Městská čtvrť Praha-Strašnice leží v jihovýchodní části města, v blízkosti Vršovic, Vinohrad a Žižkova. Kanceláře k pronájmu ve Strašnicích nabízí výhodné umístění v klidnější části města s výbornou dopravní dostupností do centra města i administrativních a obchodních zón, které se v něm nachází. Do prezentovaných kanceláří k pronájmu ve Strašnicích se z centra i ostatních částí Prahy efektivně dopravíte díky Jižní spojce, rychlostní silnici, jež se napojuje na Pražský okruh. Pokud preferujete MHD, na území Strašnic se nachází tři stanice metra i mnoho tramvajových a autobusových linek. Hledáte-li nové kancelářské prostory pro svou firmu, zvažte pronájem kanceláří na území Vršovic. Kromě skvělé polohy vás totiž potěší i veškerou občanskou vybaveností, zahrnující dvě obchodní centra. Nabízené kanceláře k pronájmu leží na hlavních dopravních, administrativních i kulturních tepnách Strašnic, tedy v ulicích Vinohradská, V Olšinách či Černokostelecká. Zaujala vás některá z kanceláří k pronájmu ve Strašnicích? S potěšením vám poskytneme bližší informace, stačí nás kontaktovat.

Business park, dokončený v roce 2003, tvoří čtyři kancelářské budovy, které které nabízí k pronájmu kancelářské prostory v Praze 3 - Strašnicích. V areálu jsou k dispozici skladové prostory, 2 restaur... více informací

Referenční číslo 15557

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru Každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu.
Níže prosím zadejte svůj e-mail.

Chci dostávat novinky

Děkujeme za Váš zájem. Registrace k newsletteru proběhla v pořádku.