Pronájem kanceláří na Pankráci, Praha 4

Začít vyhledávat

Uvažujete-li o pronájmu nových kancelářských prostor pro ústředí či pobočku vaší firmy, mohly by vás zaujmout kancelářské prostory k pronájmu na Pankráci, které vám představujeme v našem katalogu nemovitostí. Pankrác je v dnešní době bezpochyby jedním z center pražského obchodního života, neboť se tu nachází celá řada výškových administrativních budov i obchodní centrum Arkády Pankrác. Není tedy divu, že kancelářské prostory na Pankráci se těší mimořádné oblibě a prestiži. Pankrác se totiž pyšní skvělou dopravní dostupností (nedaleko se nachází stanice metra C Pankrác a okolím prochází magistrála) i výbornou vybaveností službami: nachází se tu pestrá škála kaváren a restaurací, vhodných pro neformální obchodní schůzky i pro formálnější obchodní obědy, pošta, banky i mnoho dalšího, mimo jiné v rámci nákupního centra Arkády Pankrác. V naší nabídce kancelářských prostor k pronájmu na Pankráci naleznete kancelářské prostory s moderním vybavením včetně centrální klimatizace, rychlovýtahů, konferenčních prostor, kaváren a jídelen pro zaměstnance, restaurací, non-stop ostrahy, vstupu na karty a dalšího. Kancelářské prostory, které vám nabízíme k pronájmu na Pankráci, zkrátka zaručeně uspokojí i náročné. Pokud vás naše nabídka zaujala, rádi vám o pronájmu kancelářských prostor na Pankráci nabídneme podrobnější informace.

Administrativní budova na Praze 4, jižně od centra města, nabízí pronájem kancelářských prostor v jedné z nejvyhledávanějších kancelářských lokalit v Praze. Lokalita: Budova se nachází nedaleko stanic... více informací

Referenční číslo 30888

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru Každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu.
Níže prosím zadejte svůj e-mail.

Chci dostávat novinky

Děkujeme za Váš zájem. Registrace k newsletteru proběhla v pořádku.