Pronájem kanceláří v Letňanech, Praha 9

Začít vyhledávat

Porozhlížíte se po vhodném pronájmu kancelářských prostor v některé z klidnějších částí Prahy? Pak věnujte pozornost naší nabídce kancelářských prostor k pronájmu v Letňanech, městské čtvrti Prahy 9. I přes svou klidnější polohu, mimo centrální ruch Prahy, nabídnou Letňany snadné a rychlé spojení jak s centrem, tak periferií města. Zaměstnanci na kancelářích v Letňanech jistě ocení i snadnou dostupnost MHD, a to primárně díky metru C, jehož linka zde končí. Kromě veškeré občanské vybavenosti se v této městské části nachází i dobře známý Pražský veletržní areál Praha-Letňany, jedno z největších nákupních center ČR a velké množství sportovišť a zábavních areálů, které jej obklopují, například Sportcentrum Avion, hokejová a tenisová hala či vnitřní bazén & aquacentrum Lagoon. Pokud hledáte kancelářské prostory k pronájmu v moderní čtvrti s osobitým kouzlem, vsaďte na Letňany. Zaujala vás některá z našich nabídek? Kontaktuje naši kancelář ještě dnes!

Kancelářské prostory k pronájmu v kulturním domě s veškerým zázemím, restaurací, kavárnou a prostornou terasou. K dispozici recepce, sociální zázemí, kuchyňka a obchodní prostory v přízemí. Klidná lok... více informací

Referenční číslo 31347

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru Každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu.
Níže prosím zadejte svůj e-mail.

Chci dostávat novinky

Děkujeme za Váš zájem. Registrace k newsletteru proběhla v pořádku.