Pronájem kanceláří na Proseku, Praha 9

Začít vyhledávat

Městskou čtvrť Prosek, součást severního městského okruhu Prahy 9, lze popsat jako živou, skvěle fungující kombinaci původní vilové části, nižší zástavby, nově vystaveného sídliště a kancelářských komplexů. V případě, že zvažujete přesunout své podnikání či hledáte ten nejlepší kancelářský prostor, do kterého umístit firmu, zaměřte svou pozornost na naši nabídku kancelářských prostor k pronájmu v části Prahy 9 – Proseku. Ať už zvolíte pronájem v oblasti starého Proseku, okraj s výhledem na sousedící Vysočany a Libeň, sídlištní Nový Prosek či administrativně laděné okolí stanice metra, přesídlíte své podnikání do vysoce nadstandardních kanceláří, které vám budou skvělým zázemím. Mezi benefity kanceláří k pronájmu nacházejících se v městské části Praha 9 – Prosek patří skvělá dostupnost MHD (metro, autobus) i osobním automobilem z centra města i přilehlých periferií. Zaměstnanci jistě ocení i blízkost OC Letňany a mnoha sportovišť či zábavních parků, které jej obklopují. Pokud se vám některá z kanceláří nabízených k pronájmu zalíbila, velice rádi poskytneme veškeré bližší informace, případně sjednáme schůzku.

Moderní administrativní komplex, který tvoří tři budovy, nabízí k pronájmu kancelářské a obchodní prostory. Součástí projektu jsou dvě náměstí, vlastní park, obchody, restaurace a kavárna. K dispozici... více informací

Referenční číslo 19273

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru Každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu.
Níže prosím zadejte svůj e-mail.

Chci dostávat novinky

Děkujeme za Váš zájem. Registrace k newsletteru proběhla v pořádku.