Byt 2 + 1, Belgická, Vinohrady - Praha 2 | 1
Byt 2 + 1, Belgická, Vinohrady - Praha 2 | 2
Byt 2 + 1, Belgická, Vinohrady - Praha 2 | 3
Byt 2 + 1, Belgická, Vinohrady - Praha 2 | 4
Byt 2 + 1, Belgická, Vinohrady - Praha 2 | 5
Byt 2 + 1, Belgická, Vinohrady - Praha 2 | 6
Byt 2 + 1, Belgická, Vinohrady - Praha 2 | 7
Byt 2 + 1, Belgická, Vinohrady - Praha 2 | 8

Byt 2 + 1

Interiér 65 m2

Praha 2, Vinohrady, Belgická

Kompletně zrenovovaný, zařízený byt, situovaný ve 2. patře plně zrekonstruovaného, dobře udržovaného činžovního domu s výtahem v oblíbené rezidenční čtvrti Vinohrady. Příjemná lokalita v blízkosti Havlíčkových sadů, s výbornou občanskou vybaveností v okolí a rychlou dostupností do centra, v pěším dosahu stanice metra Náměstí Míru.

Byt nabízí 1 ložnici, plně vybavenou kuchyň, světlý obývací pokoj, koupelnu se sprchovým koutem a WC, komoru a vstupní chodbu.

Vysoké stropy, parkety a dlažba, bezpečnostní dveře, plynové etážové topení, pračka, myčka, satelitní připojení Astra, telefon, domácí vrátný. Příjemná lokalita v blízkosti parku, dobrá dostupnost MHD (metro, tramvaje), kvalitní restaurace a kavárny. Možnost parkování ve dvoře budovy za dodatečný poplatek. Poplatky za služby 1000 Kč/os./měs. Elektřina a plyn budou převedeny na nájemce. K dispozici od srpna 2021.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 65 m2
Parkování Možnost parkování ve dvoře budovy.
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 11060

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.