Byt 3 + 1, Národní obrany, Bubeneč - Praha 6 | 1
Byt 3 + 1, Národní obrany, Bubeneč - Praha 6 | 2
Byt 3 + 1, Národní obrany, Bubeneč - Praha 6 | 3
Byt 3 + 1, Národní obrany, Bubeneč - Praha 6 | 4
Byt 3 + 1, Národní obrany, Bubeneč - Praha 6 | 5
Byt 3 + 1, Národní obrany, Bubeneč - Praha 6 | 6

Byt 3 + 1

Interiér 100 m2, balkon 3 m2

Praha 6, Bubeneč, Národní obrany

Nově zrekonstruovaný nezařízený byt s balkonem ve 3. patře renovovaného činžovního domu s výtahem a parkováním ve výhodné lokalitě v Praze Bubenči jen minutu chůze od stanice metra Dejvická s mnoha tramvajovými a autobusovými spoji, s veškerou občanskou vybaveností v blízkém okolí. Rychlé spojení do centra (10 min.), na letiště a do četných mezinárodních škol v Praze 6.

Interiér bytu tvoří centrální vstupní hala, obývací pokoj s arkýřem a půvabnou vestavěnou komorou, plně vybavená kuchyň se spíží a balkonem do vnitrobloku, 2 ložnice, koupelna s vanou, samostatná toaleta a prostorná šatna.

Zachované původní prvky, velká okna, parkety a dlažba, bezpečnostní dveře, plynový kotel, domácí vrátný. K dispozici jedno garážové stání ve vnitrobloku za 3000 Kč měsíčně. Poplatky za společné domovní služby 750 Kč na osobu měsíčně. Záloha na plyn a elektřinu 4000 Kč měsíčně (případně možno převést na nájemce). K dispozici od května 2014.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 103 m2
Balkon 3 m2
Parkování Parkování k dispozici.
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 13985

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.