Byt 2 + kk, Pod Dvorem, Veleslavín - Praha 6 | 1
Byt 2 + kk, Pod Dvorem, Veleslavín - Praha 6 | 2
Byt 2 + kk, Pod Dvorem, Veleslavín - Praha 6 | 3
Byt 2 + kk, Pod Dvorem, Veleslavín - Praha 6 | 4
Byt 2 + kk, Pod Dvorem, Veleslavín - Praha 6 | 5
Byt 2 + kk, Pod Dvorem, Veleslavín - Praha 6 | 6
Byt 2 + kk, Pod Dvorem, Veleslavín - Praha 6 | 7
Byt 2 + kk, Pod Dvorem, Veleslavín - Praha 6 | 8

Byt 2 + kk

Interiér 56 m2, terasa 22 m2

Praha 6, Veleslavín, Pod Dvorem

Plně zařízený byt s terasou (22 m2) situovaný ve 3. patře nového rezidenčního projektu s parkováním na rozhraní Veleslavína a Ořechovky. Klidná rezidenční čtvrť v sousedství parku, s rychlou dostupností do centra (stanice metra Nádraží Veleslavín pár minut chůze od budovy), na letiště a do mezinárodních škol v Praze 6.

Byt tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelním prostorem, 1 ložnice s koupelnou (vana, toaleta), toaleta pro hosty a vstupní chodba. Terasa je přístupná z obou hlavních místností.

Výhledy do zeleně, dřevěné podlahy, dlažba, bezpečnostní dveře, vestavěné skříně, žaluzie, záclony, pračka, TV, videotelefon, sklep, výtah, zahradní nábytek. Kolárna a kočárkárna v budově. V ceně je zahrnuto jedno parkovací stání v podzemní garáži. Záloha na společné služby, vodu a energie 3.000 Kč/měsíc.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 78 m2
Terasa 22 m2
Parkování Parkování v garáži.
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 20263

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.