Byt 2 + kk, K Červenému vrchu, Vokovice - Praha 6 | 1
Byt 2 + kk, K Červenému vrchu, Vokovice - Praha 6 | 2
Byt 2 + kk, K Červenému vrchu, Vokovice - Praha 6 | 3
Byt 2 + kk, K Červenému vrchu, Vokovice - Praha 6 | 4
Byt 2 + kk, K Červenému vrchu, Vokovice - Praha 6 | 5
Byt 2 + kk, K Červenému vrchu, Vokovice - Praha 6 | 6
Byt 2 + kk, K Červenému vrchu, Vokovice - Praha 6 | 7
Byt 2 + kk, K Červenému vrchu, Vokovice - Praha 6 | 8
Byt 2 + kk, K Červenému vrchu, Vokovice - Praha 6 | 9

Byt 2 + kk

Interiér 55 m2, balkon 14 m2

Praha 6, Vokovice, K Červenému vrchu

Částečně zařízený byt s prostornou terasou v 1. patře uzavřeného rezidenčního komplexu s recepcí, 24h ostrahou, dětským hřištěm a parkováním v bezprostředním sousedství přírodní rezervace Divoká Šárka, pár minut chůze od zastávky tramvaje. Klidná rezidenční lokalita plná zeleně s rychlým spojením do centra (2 min. k metru Nádraží Veleslavín), na letiště a do mezinárodních škol, plná občanská vybavenost v blízkém dosahu.

Byt tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelním prostorem, 1 ložnice, en-suite koupelna s vanou a toaletou, toaleta pro hosty a vstupní hala s vestavěnými skříněmi. Terasa je přístupná z obou hlavních místností a skýtá příjemný výhled do okolní zeleně.

Laminátové podlahy, dlažba, bezpečnostní dveře, francouzská okna, žaluzie, centrální vytápění, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, sklep, vstup do budovy na čip. Orientace JV. Možnost parkování na oploceném hlídaném parkovišti pro hosty (v ceně). Poplatky za společné služby, vodu a vytápění cca 3000 Kč měsíčně pro 1 osobu. Elektřina se hradí zvlášť.

Interiér 55, 2 m2, balkón 13.6 m2.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 69 m2
Balkon 14 m2
Parkování Možnost parkování u domu.
Sklep Ano
PENB C
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 28417

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.