Pronájem skladů na Praze 5

Začít vyhledávat

Moderní, nadstandardně vybavené logistické parky se širokým portfoliem služeb, od 24hodinové ostrahy areálu až po jeho správu a údržbu, situované ve strategických lokalitách Prahy 5 – to vše najdete níže. V této části online katalogu Svoboda & Williams představujeme aktuální nabídku skladových prostor k pronájmu na Praze 5. Níže prezentované sklady k pronájmu jsou ideálním řešením pro vaši podnikatelskou činnost, pokud hledáte skladové prostory ve funkčních logistických parcích, které poskytnou ideální provozní i technické podmínky pro dekonsolidaci, kompletaci a konsolidaci zboží či třídění. Prezentovaná logistická centra a sklady k pronájmu navíc disponují flexibilními jednotkami, které lze využít jako kanceláře. Městská část Prahy 5 leží na levém břehu řeky Vltavy a počtem obyvatel i rozlohou patří k těm největším, které Praha zahrnuje. Svým územím zasahuje nejen do historického centra města (Malá Strana), smíchovské administrativní a obchodní zóny Anděl, ale i strategicky položených lokalit, kterými disponuje například městská čtvrť Zličín. Ta leží v dosahu mezinárodního letiště Václava Havla i Rozvadovské spojky, dálnice, která Prahu spojuje s Plzní a Německem. V případě, že vás některý z nabízených logistických parků a skladů k pronájmu na Praze 5 zaujme, s potěšením vám poskytneme širokou škálu in-house právních a technických služeb, a zajistíme tak dosažení ideálních podmínek nájmu skladů. V detailních popisech nabízených logistických parků na Praze 5 najdete i plochy jednotlivých skladů k pronájmu. Pro bližší informace nás, prosím, neváhejte kontaktovat.

Business Park Prague Zličín nabízí k pronájmu skladové, výrobní a kancelářské prostory, od 500 m2. V areálu se nachází 5 skladových, industriálních a kancelářských budov a je obsluhován 2 vjezdy s vrá... více informací

Referenční číslo 22644

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru Každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu.
Níže prosím zadejte svůj e-mail.

Chci dostávat novinky

Děkujeme za Váš zájem. Registrace k newsletteru proběhla v pořádku.