Obchodní prostory, Želetavská, Michle - Praha 4 | 1

obchodní prostor, přízemí

167 m2

Praha 4, Michle, Želetavská

Obchodní prostory k pronájmu s využitím nejmodernějších technologií s BREEAM certifikací. Budova svým specifickým tvarem rozevřených křídel do tvaru kříže poskytuje vnitřnímu prostředí nadprůměrné hodnoty osvětlení a uživatelům nabízí panoramatické výhledy. Součástí objektu je střešní terasa, kantýna a obchodní pasáž s rozmanitou nabídkou obchodů a služeb. Typická plocha podlaží 1750 m².

Lokalita:
Budova je součástí komplexu BB Centrum, které se nachází v lokalitě Prahy 4, která je velmi dobře dostupná automobilem a také městskou hromadnou dopravou – ze stanice metra Budějovická a autobusové zastávky. V bezprostřední blízkosti se nachází Baarův park se vzrostlými stromy, řadou laviček, Wi-Fi free zónou, hřištěm na pétanque a velkou vodní fontánou v čele parku.

Vybavení a služby:
Flexibilní uspořádání
Zdvojené podlahy s koberci
Integrované osvětlení
Klimatizace
Přístupový systém na magnetické karty
940 parkovacích míst
Střešní terasy

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 167 m2
Parkování Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 20856

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.