Obchodní prostory, Na Strži, Nusle - Praha 4 | 1
Obchodní prostory, Na Strži, Nusle - Praha 4 | 2
Obchodní prostory, Na Strži, Nusle - Praha 4 | 3
Obchodní prostory, Na Strži, Nusle - Praha 4 | 4
Obchodní prostory, Na Strži, Nusle - Praha 4 | 5
Obchodní prostory, Na Strži, Nusle - Praha 4 | 6

obchodní prostory, přízemí

430 - 430 m2

Praha 4, Nusle, Na Strži

Obchodní prostory k pronájmu v nové administrativní budově situované na Praze 4. Budova ve tvaru písmene L se vyznačuje unikátní fasádou, hlavní vchod se vstupní halou je obklopen dvěma křídly budovy. Prostory na přízemí lze využít i jako kancelář.

Díky použití nejmodernějších technologií budova splňuje standard vysoké energetické efektivity, což je předpokladem k získání certifikátu minimálně na úrovni LEED Gold.

Lokalita:
Budova je situovaná v atraktivní obchodní lokalitě Prahy 4, v těsné blízkosti stanice metra Pankrác (trasa C) a autobusových zastávek. Snadné napojení na Pražský okruh a dálnici D1. Dobrá dostupnost do centra města (cca 7 minut) a na mezinárodní letiště Václava Havla Praha (cca 25 minut). Výborná občanská vybavenost v nejbližším okolí – řada restaurací, barů, finančních institucí a obchodní centrum Arkády Pankrác.

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 430 m2
Minimální plocha 430 m2
Parkování 130 EUR / ps / měsíc
PENB A
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 26473
Informace o budově pronájem kanceláře

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Sidebanner Nové Lauby