Obchodní prostory, Hybernská, Nové Město - Praha 1 | 1
Obchodní prostory, Hybernská, Nové Město - Praha 1 | 2
Obchodní prostory, Hybernská, Nové Město - Praha 1 | 3
Obchodní prostory, Hybernská, Nové Město - Praha 1 | 4
Obchodní prostory, Hybernská, Nové Město - Praha 1 | 5
Obchodní prostory, Hybernská, Nové Město - Praha 1 | 6
Obchodní prostory, Hybernská, Nové Město - Praha 1 | 7
Obchodní prostory, Hybernská, Nové Město - Praha 1 | 8

obchodní prostory

527 m2

Praha 1, Nové Město, Hybernská

11,41 € za m2

Do oblíbených Zajímá mě

Pronájem nebytových prostor v přízemí a 1. PP kompletně zrekonstruované administrativní budovy nacházející se na pomezí Starého a Nového Města s výbornou dopravní dostupností osobní i veřejnou dopravou. Prostory jsou vhodné pro provoz restauračního zařízení, obchodu nebo showroomu.

Lokalita:
Budova se nachází ve strategické lokalitě na Novém Městě v bezprostřední blízkosti Hlavního a Masarykova nádraží a nedaleko autobusového nádraží Florenc. Vynikající dostupnost autem i veřejnou dopravou - vedle magistrály s přímým spojením na D1, v pěším dosahu stanic metra Muzeum (trasa C), Náměstí Republiky (trasa B), Florenc (trasa B, C), v bezprostřední blízkosti budovy se nachází tramvajová zastávka.

Vybavení a služby:
Ke každému patru jsou přes šachty vedeny:
- nové vodovodní trubky
- nové topné trubky
- nové elektrické rozvody
- na technickém patře (2PP) jsou umístěny nové stroje VZT, které zajišťují proudění potřebného množství vzduchu k pronajímaným patrům (určeno na 302 osob)
- nová kotelna opatřena moderním vybavením;
- nové vnější bloky klimatizace pro každé patro (umístěny ve světlíku s připojením k prostorům, avšak bez vnitřního rozvodu )

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Měsíční nájemné 11,41 € za m2 / 280 Kč za m2
Služby 120 Kč za m2
Celková plocha 527 m2
Parkování Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 30590
Informace o budově pronájem kanceláře
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Sidebanner Fragment