Obchodní prostory, V Parku, Chodov - Praha 4 | 1
Obchodní prostory, V Parku, Chodov - Praha 4 | 2
Obchodní prostory, V Parku, Chodov - Praha 4 | 3
Obchodní prostory, V Parku, Chodov - Praha 4 | 4
Obchodní prostory, V Parku, Chodov - Praha 4 | 5

Budova 1, obchodní prostory, přízemí

246 m2

Praha 4, Chodov, V Parku

Obchodní prostory k pronájmu v prestižním kancelářském a podnikatelském komplexu vybudovaném v nejmodernějším provedení.

Lokalita:
Projekt se nachází v Praze 4, nejrychleji se rozvíjející lokalitě s kancelářskými a obchodními parky v ČR, při dálnici Praha - Vídeň - Budapešť. Komplex je vzdálen pouhých 50 m od stanice Metra Chodov (trasa C) a ostatních důležitých dopravních spojení.

Vybavení a služby:
Každá budova je plně vybavena vysokorychlostním širokopásmovým optickým kabelem a organickou technologií, která umožňuje snadnou adaptaci technologií na inovace. V každé z budov je dále k dispozici společná vstupní lobby s recepcí, neomezený přístup 24/7, vysokorychlostní a služební výtahy, zabezpečení vnitřních sítí, klimatizace, dvojité podlahy.

Komplex nabízí doplňkové služby zahrnující restaurace a kavárny, fitness centrum, zdravotní kliniku Canadian Medical Care, dvojjazyčnou školku NestLingue a mnohé další. V bezprostřední blízkosti bylo vybudováno i nákupně-zábavní centrum Chodov (www.centrumchodov.cz), tvořící nedílnou součást této dynamické části města.

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 246 m2
Parkování 110 EUR / ps / měsíc
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 35295
Informace o budově pronájem kanceláře

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.