Obchodní prostory, Radlická, Jinonice - Praha 5 | 1
Obchodní prostory, Radlická, Jinonice - Praha 5 | 2
Obchodní prostory, Radlická, Jinonice - Praha 5 | 3
Obchodní prostory, Radlická, Jinonice - Praha 5 | 4
Obchodní prostory, Radlická, Jinonice - Praha 5 | 5

obchodní prostor

210 - 400 m2

Praha 5, Jinonice, Radlická

Pronájem obchodních prostor v administrativní budově, která je strategicky umístěná v blízkosti dálnice D5. Bezproblémové parkování pro hosty i cyklisty. Okolí budovy nabízí dobrou občanskou vybavenost – obchodní centrum Galerie Butovice, restaurace, kavárny, obchody, fitness, saunu či minigolf. Golfové hřiště v Motole a přírodní rezervace v Prokopském údolí se nacházejí nedaleko.

Lokalita:
Dobrá dostupnost autem i městskou hromadnou dopravou – v blízkosti stanice metra Nové Butovice (trasa B). Snadné napojení na dálnice D5 a D6 a Pražský okruh. Letiště Václava Havla je vzdálené cca 15 minut autem.

Vybavení a služby:
Ostraha budovy 24/7
Klimatizace
Otevíratelná okna
Silnoproudá kabeláž
Požární systém a sprinklery
Skladové prostory

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 400 m2
Minimální plocha 210 m2
Parkování 50 EUR / ps / měsíc
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 39210
Informace o budově pronájem kanceláře

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.