Pronájem výrobních prostor na Praze 5

Začít vyhledávat

Průmyslové prostory k pronájmu v moderních průmyslových areálech, které nabízí nadstandardní zařízení i široké spektrum praktických služeb, výhodná poloha na dosah centra města, letiště i dálnice vedoucí do Německa – to vše najdete v této části realitního katalogu Svoboda & Williams, která vás seznámí s aktuální nabídkou průmyslových prostor k pronájmu na Praze 5. Městská část Prahy 5 patří počtem obyvatel i rozlohou k těm největším v Praze. Lemuje levý břeh řeky Vltavy a přesto, že je umístěná v centrální části města, některé její čtvrti, jako je například Zličín, leží na dosah mezinárodního letiště Václava Havla i Rozvadovské spojky, dopravní tepny, která Prahu spojuje s Plzní i Německem. Rozvadovská spojka není jedinou výhodou, kterou přináší pronájem průmyslových areálů umístěných na Praze 5. Nabízené průmyslové nemovitosti k pronájmu představují díky systému built to suit zcela flexibilní průmyslové prostory, jež mohou být vytvořeny přímo na míru potřebám firmy a výrazně tak napomoci maximální efektivizaci všech procesů, které provází chod firmy. Nabízené průmyslové prostory k pronájmu, koncipované jako projekty built to suit, lze přizpůsobit požadavkům budoucího nájemce mimo jiné určením velikosti kancelářských prostorů, výrobních prostorů či prostorů pro skladování. Pronájmem níže představených průmyslových nemovitostí tak získáte moderní průmyslový prostor, který využijete nejen pro skladování, třídění, lehkou výrobu či distribuci, ale též jako kancelář nebo showroom. Vybrané průmyslové areály navíc potěší vysokým standardem zařízení i služeb, které kromě 24hodinové ochrany i přístupu k pronajatým průmyslovým prostorům zahrnují i technickou údržbu a správu areálu. Zaměstnanci jistě ocení i možnost zajištění kyvadlové dopravy. Městská část Prahy 5 navíc patří ke skvěle dostupným částem Prahy, a to prostřednictvím MHD i auta. V případě, že vás prezentovaná nabídka průmyslových prostor k pronájmu na Praze 5 zaujala, neváhejte nás kontaktovat pro veškeré bližší informace.

Business Park Prague Zličín nabízí k pronájmu skladové, výrobní a kancelářské prostory, od 500 m2. V areálu se nachází 5 skladových, industriálních a kancelářských budov a je obsluhován 2 vjezdy s vrá... více informací

Referenční číslo 22632

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru Každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu.
Níže prosím zadejte svůj e-mail.

Chci dostávat novinky

Děkujeme za Váš zájem. Registrace k newsletteru proběhla v pořádku.