Pronájem průmyslových prostor a výrobních hal v Kladně

Začít vyhledávat

Hledáte-li pro svou firmu nové zázemí v některém z moderních průmyslových parků nedaleko hlavního města Prahy, nenechte si ujít tuto část online katalogu Svoboda & Williams, kterou věnujeme průmyslovým prostorům k pronájmu v Kladně a okolí. Nabízíme kvalitní průmyslové prostory k pronájmu ve strategicky umístěných, moderních průmyslových areálech. Prezentované výrobní haly, sklady a průmyslové prostory na Kladensku patří k tomu nejlepšímu, co lze na trhu získat, a nabízí nejen štědré dispozice, nadstandardní technické a provozní podmínky a zařízení, ale též širokou škálu služeb, které usnadní každodenní chod vašeho podnikání. Díky konceptu built-to-suit lze nabízené průmyslové prostory k pronájmu ušít na míru klientovi, zcela přizpůsobit velikost i charakter jednotlivých ploch. Prostory v kladenských průmyslových areálech tak využijete pro lehkou výrobu, skladování či distribuci i jako kancelář nebo showroom. Okres Kladno leží na severu Středočeského kraje, mezi lesnatým Rakovnickem a rovinatým Mělnickem. Na jihu zase sousedí s turisty vyhledávaným Berounskem. Je jedním z nejmenších okresů Středočeského kraje, přesto se chlubí druhým nejvyšším počtem obyvatel, a řadí se tak k hustě zalidněným regionům. Veškerý průmysl Kladenska se, stejně jako průmyslové areály k pronájmu, stahuje kolem statutárního města Kladna. Kladno a jeho okolí v minulosti náleželo především těžbě uhlí a hutnictví železa. U těchto odvětví došlo k útlumu, svou tradici si však na Kladensku zachoval průmysl elektrotechnický, strojírenský a potravinářský. Vzhledem ke své poloze má Kladno úzkou vazbu s Prahou, rychlé propojení s hlavním městem zajišťují dálnice D6 a D7. Zajímá vás naše nabídka výrobních prostor, skladů a průmyslových prostor k pronájmu v Kladně a okolí? Kontaktujte naše makléře ještě dnes!

Průmyslový areál nabízí k pronájmu výrobní, skladové a kancelářské prostory v blízkosti obce Pavlov, lokalita Praha – západ. Tento nový projekt se 6 budovami nabízí více než 120 000 m2 ploch (k dispoz... více informací

Referenční číslo 23825

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru Každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu.
Níže prosím zadejte svůj e-mail.

Chci dostávat novinky

Děkujeme za Váš zájem. Registrace k newsletteru proběhla v pořádku.