Pronájem průmyslových nemovitostí a výrobních hal v Mladé Boleslavi

Začít vyhledávat

V případě, že zvažujete pronájem průmyslových prostor ve středních Čechách, v nejlidnatějším kraji České republiky, který obepíná hlavní město Prahu, nenechte si ujít tuto část online katalogu Svoboda & Williams. Seznámí vás s aktuálním výběrem kvalitních průmyslových parků v Mladé Boleslavi, jednom z klíčových okresních měst Středočeského kraje. Okres Mladá Boleslav pokrývá severní území středních Čech a je, tak jako jeho okresní město, neodmyslitelně spjat s automobilovým průmyslem. První společnost pro automobilový průmysl v Mladé Boleslavi byla založena již v roce 1895. Dnes patří k podnikům celostátního významu a výrazně ovlivňuje ekonomickou situaci celého regionu. Mladá Boleslav a její okolí jsou nejen proto oblastí, v níž se průmyslu daří, a je mimořádně atraktivní pro developery i podnikatele z různých hospodářských sektorů. Níže nabízené mladoboleslavské průmyslové parky se skladovými, výrobními a průmyslovými prostory k pronájmu se řadí k těm nejkvalitnějším, jež si lze v českém prostředí pronajmout. Rozsáhlé průmyslové areály k pronájmu v Mladé Boleslavi disponují nejen průmyslovými prostory se štědrými dispozicemi, ale též vynikajícím technickým zázemím a širokým spektrem služeb. Díky konceptu built-to-suit lze nabízené průmyslové prostory k pronájmu zcela přizpůsobit potřebám klienta a vytvořit sklady, výrobní prostory, kanceláře a další průmyslové prostory, které budou odpovídat charakteru dané firmy. Okresem Mladá Boleslav prochází významné silniční tahy (včetně dálnice D10), a vybrané průmyslové areály k pronájmu tak potěší skvělým dosahem do Prahy i po celém území Čech. Zaujala vás naše nabídka průmyslových prostor, výrobních hal a skladů k pronájmu v Mladé Boleslavi? Kontaktujte nás ještě dnes!

Průmyslový areál nabízí k pronájmu výrobní, skladové a kancelářské prostory. Prostory jsou vhodné pro průmyslová centra a lehkou výrobu, nabízí vysoký standard a zařízení lze přizpůsobit požadavkům kl... více informací

Referenční číslo 36166

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru Každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu.
Níže prosím zadejte svůj e-mail.

Chci dostávat novinky

Děkujeme za Váš zájem. Registrace k newsletteru proběhla v pořádku.