Rodinný dům 7 + 1, Oddělená, Břevnov - Praha 6 | 1
Rodinný dům 7 + 1, Oddělená, Břevnov - Praha 6 | 2
Rodinný dům 7 + 1, Oddělená, Břevnov - Praha 6 | 3
Rodinný dům 7 + 1, Oddělená, Břevnov - Praha 6 | 4
Rodinný dům 7 + 1, Oddělená, Břevnov - Praha 6 | 5
Rodinný dům 7 + 1, Oddělená, Břevnov - Praha 6 | 6

Rodinný dům 7 + 1

Užitná plocha 316 m2, pozemek 1 000 m2

Praha 6, Břevnov, Oddělená

Nedávno postavená vila s upravenou zahradou (700 m2) v klidné vilové čtvrti v těsné blízkosti rozsáhlého parku Ladronka. Velmi vhodná jako rezidenční bydlení pro diplomaty či zaměstnance zahraničních firem s rodinami. Lze též využít jako sídlo firmy.

Tento 4patrový dům nabízí ve zvýšeném přízemí halu, obývací pokoj, plně vybavenou kuchyň s nerezovými spotřebiči, koupelnu a samostatnou toaletu. První patro má halu, 3 ložnice, koupelnu a toaletu, a v podkroví naleznete další dvě místnosti (jedna z nich o rozloze 34 m2) a koupelnu s toaletou. V suterénu je umístěna dvougaráž, kotelna a sklad, a také samostatný byt pro hosty nebo personál s 1 pokojem a koupelnou s WC.

Žulové schodiště, dlažba, dubové parkety, balkony, rozvody pro satelit, 2 telefonní linky, zabezpečovací zařízení ve všech patrech. Dobré spojení do centra, na letiště a do francouzské a německé školy. Poplatky za služby a energie 10.000 Kč/měs.

Měsíční nájemné pronajato
Užitná plocha 316 m2
Zahrada 700 m2
Pozemek 1 000 m2
Parkování Garáž pro dvě auta.
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 1962
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Sidebanner Fragment