Všechny zprávy

22. červen 2017

Svoboda & Williams spoluorganizátorem business brunche v Paláci ARA

Ve středu 21. června se v prostorách Paláce ARA uskutečnil business brunch, v jehož rámci byla realitnímu trhu představena nová podoba této jedinečné funkcionalistické budovy. Ta nabídne po kompletní rekonstrukci prvotřídní kancelářské prostory k pronájmu v centru Prahy. Spoluorganizátorem brunche byla realitní kancelář Svoboda & Williams, jež má na starost pronájem kancelářských prostor v paláci.

Event se nesl ve stylu 30. let, čímž evokoval dobu vzniku Paláce ARA. Tato významná funkcionalistická budova byla postavena v letech 1930-1931 na nároží ulic Perlová a 28. října pro firmu ARA A. a R. Amschelbergových. Jde o velmi kvalitní příklad meziválečné architektury ve stylu funkcionalismu s prvky art deco a expresionismu. Autory architektonické tváře paláce jsou pražský architekt Milan Babuška a stavitel František Řehák.

Palác ARA nabídne cca 2600 m2 reprezentativních kancelářských prostor v pěti patrech, přičemž nejmenší jednotkou k pronájmu bude jednotlivé podlaží (cca 450 až 580 m2, více info zde). Nájemci kanceláří v nejvyšším patře se budou moci těšit na prostornou terasu a poutavé výhledy na Prahu, mimo jiné na Hradčany a ulici Na Příkopě. Již v srpnu zahájí vlastník Paláce ARA, rakouský investor ECE European City Estates, jeho rekonstrukci, která se dotkne mimo jiné fasády a vstupní lobby a zahrne též vyměnu oken a veškerých technologií, včetně vzduchotechniky a výtahů. Noví nájemci se pak do kompletně zrekonstruované budovy mohou začít stěhovat na jaře 2018.

 

Palác ARA | Svoboda & Williams Palác ARA | Svoboda & Williams Palác ARA | Svoboda & Williams Palác ARA | Svoboda & Williams Palác ARA | Svoboda & Williams Palác ARA | Svoboda & Williams

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru Každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu.
Níže prosím zadejte svůj e-mail.

Chci dostávat novinky

Děkujeme za Váš zájem. Registrace k newsletteru proběhla v pořádku.