Všechny zprávy

04. květen 2022

Nebytové prostory v projektu MyMozart rozšiřují exkluzivní nabídku Svoboda & Williams

Realitní kancelář Svoboda & Williams byla pověřena exkluzivním prodejem nebytové jednotky v posledním patře projektu MyMozart, který právě vyrůstá na pražském Smíchově.

Projekt MyMozart vzniká jako polyfunkční objekt, který kromě 152 bytů nabídne také retailové prostory v parteru a v nejvyšším patře velkorysý nebytový prostor na prodej. Právě tato jednotka, která představuje ideální zázemí pro moderní kanceláře, nyní přibývá do exkluzivní nabídky Svoboda & Williams. Prostor nabízí výměru 200 m2 a jeho velkou předností je střešní terasa o rozloze 190 m2, ze které se otevírá výhled na Prahu.

Prostor je na prodej ve stavu shell&core, v případě zájmu je však možné dokončení podle požadavků budoucího majitele. Vybavení zahrne okna se zvýšenou akustickou ochranou, venkovní elektrické žaluzie, stropní topení i chlazení či rekuperační jednotku pro přísun čerstvého vzduchu. Kupní cena zahrnuje pět garážových stání a pět sklepních kójí.

Projekt MyMozart nabízí zázemí v podobě nadčasově pojaté budovy situované přímo u smíchovské pěší zóny, díky čemuž budou prostory dostupné autem i MHD. Přímo v objektu navíc bude k dispozici správce a řada praktických služeb, jako například boxy pro vyzvednutí potravin, elektroniky či uložení zásilek, carsharing, bikesharing a sdílené elektrokoloběžky.

Předpokládaný termín dokončení na jaře 2023. Více informací o nebytovém prostoru v projektu MyMozart.

Nebytové prostory MyMozart na prodej | Svoboda & Williams Nebytové prostory na prodej v Praze Prodej nebytových prostor, Smíchov

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru Každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu.
Níže prosím zadejte svůj e-mail.

Chci dostávat novinky

Děkujeme za Váš zájem. Registrace k newsletteru proběhla v pořádku.