Všechny zprávy

16. květen 2022

Svoboda & Williams exkluzivně pověřena prodejem bytového domu na smíchovském vrchu Brabenec

Na základě exkluzivního pověření zahájila realitní kancelář Svoboda & Williams prodej bytového domu po kompletní rekonstrukci, který je součástí tradiční rezidenční zástavby na úpatí zalesněného vrchu Brabenec na rozhraní Smíchova a Radlic.

Bytový dům z konce padesátých let, který prošel kompletní rekonstrukcí a rozšířením o přístavbu, byl zkolaudován v roce 2021. Tvoří ho třináct bytových jednotek a osm garážových stání. Všechny jednotky jsou v současné době dlouhodobě pronajaty, dům navíc nabízí možnost dalšího rozšíření o přibližně 770 m2 bytové plochy a 8 parkovacích stání.

Stavbu s členitou hmotou obklopuje nově založená zahrada, množství zeleně se nachází také v jeho přilehlém okolí a pěšky lze pohodlně dojít do přírodního parku Prokopské a Dalejské údolí. Díky tomu bytový dům nabízí atraktivní bydlení v klidné lokalitě, přitom v rychlém dosahu centra města, a představuje tak zajímavou investiční příležitost.

Více informací o bytovém domě v ulici Holubova.

 

Holubová 1 I Svoboda & Williams Holubová 1 I Svoboda & Williams Holubová 1 I Svoboda & Williams Holubová 1 I Svoboda & Williams

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru Každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu.
Níže prosím zadejte svůj e-mail.

Chci dostávat novinky

Děkujeme za Váš zájem. Registrace k newsletteru proběhla v pořádku.