Všechny zprávy

15. srpen 2022

V Jizerských horách vyrostou výjimečné horské rezidence pro náročné

Rekreační portfolio Svoboda & Williams rozšiřuje dvojice jedinečných domů, které brzy vyrostou na polosamotě nad městečkem Desná. Určeny jsou klientům, kteří hledají nejvyšší dostupný komfort propojený s udržitelným provozem, zasazený do malebných scenérií Jizerských hor.

Riedlovy boudy svým názvem odkazuje na významný sklářský rod Riedelů, jehož kořeny sahají právě do zdejšího kraje. Moderní horské rezidence navrhli renomovaní architekti ze studia QARTA Architektura s respektem k přírodě a místní tradici. Oba domy s velkorysou obytnou plochou 250 m2 budou energeticky soběstačné. Předány budou kompletně dokončené a vybavené, včetně kuchyně prémiové značky Poggenpohl. Uživatelský komfort zvýší sauna či závěsný krb na dřevo i velkorysá zahrada od Ateliéru Fléra se vzrostlými dřevinami, ohništěm, vodními prvky či posedem.

Developerem Riedlových boud je společnost Dolcevita Development, která se dlouhodobě soustřeďuje na butikové projekty se silnou vazbu na české hory.

Předpokládané dokončení domů v listopadu 2024.

Více o Riedlových boudách zde.

V Jizerských horách vyrostou výjimečné horské rezidence pro náročné V Jizerských horách vyrostou výjimečné horské rezidence pro náročné V Jizerských horách vyrostou výjimečné horské rezidence pro náročné V Jizerských horách vyrostou výjimečné horské rezidence pro náročné V Jizerských horách vyrostou výjimečné horské rezidence pro náročné

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru Každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu.
Níže prosím zadejte svůj e-mail.

Chci dostávat novinky

Děkujeme za Váš zájem. Registrace k newsletteru proběhla v pořádku.