Cukrárny a pekárny

Puro Gelato

Adresa: Pobočka Výtoň: Na Hrobci 410/1, Praha 2, +420 721 438 209; pobočka Vinohrady: Rybalkova 29, Praha 10, +420 773 763 132, +420 732 894 888; pobočka Slovanský dům: Na Příkopě 22, Praha 1, +420 721 438 209; www.purogelato.cz 

Jestliže člověku něco dokáže zlepšit náladu za každé situace, pak je to porce poctivé zmrzliny. A co teprve takové pravé italské gelato? Pokud potřebujete zmrzlinovou vzpruhu, sázkou na jistotu je některá z poboček Puro Gelato!

Puro Gelato v sobě spojuje respekt k přírodě s tím nejlepším z italské řemeslné výroby gelata. Zakladatelka značky Ludmila Abrhám poznala všechna tajemství, která se pojí s přípravou skvělé italské zmrzliny, při studiu na nejprestižnější italské škole zaměřené na výrobu této osvěžující lahůdky. Po mnoha letech studia a praxe v oboru gastronomie se rozhodla vytvořit vlastní značku Puro Gelato – Puro, protože chtěla dát vzniknout produktu, který bude postaven na rozmanitých chutích přírody, bez kapky chemických přísad. V každém ručně míchaném gelatu si tak můžete vychutnat pořádnou porci čerstvých ingrediencí, kvalitní mléko od českého farmáře a suroviny od malých pěstitelů. Hlavní cukrář, který má dohled nad každou várkou, je Ital, společně s Ludmilou tak dbá na naprostou autentičnost všech receptů. Díky tomu si tak můžete užít gelato, které je dokonale krémové, s intenzivní chutí, studené tak akorát, abyste si ho mohli vychutnat naplno. Jedinečnost Puro Gelato ostatně dokazuje i fakt, že majitelka se svou zmrzlinou zvítězila v předkole mistrovství světa v italském Riminina. Gelato, které sbírá ceny, můžete ochutnat ve třech pražských pobočkách, pro které je každý den připravováno čerstvé, případně ho můžete objednat pod značkou Familato ve vybraných online obchodech. Zmrzlinu Puro Gelato si ale lze objednat i na svatby, dětské oslavy či firemní večírky. Neodolávejte chuti na pravou italskou zmrzlinu a bez váhání zamiřte do Puro Gelato.

Podívejte se také na další Cukrárny a pekárny