Designové oblečení a obuv pro děti

Babyluxury

Adresa: Slovanský dům, Na Příkopě 22, 110 00 Praha 1, tel.: +420224 282 410, mobil: 603 155 730, 777 280 561; Maiselova 17, Praha 1; www.babyluxury.cz

Díky společnosti Babyluxury, jež na českém trhu existuje od roku 2007, mohou také rodiče v Praze dopřát svým potomkům luxusní dětskou a kojeneckou módu světových značek.

V buticích Babyluxury ve Slovanském domě a v Maiselově ulici na Staré Městě můžete pro vaše děti vybírat oblečení předních světových značek zabývajících se dětskou módou. Vaše děti tak budou za každých okolností skvěle oblečeny, ať už půjdou do školy, na kamarádovu oslavu narozenin nebo si budou hrát na hřišti. Vybírat můžete oblečení pro děti všeho věku, od miminek po teenagery a dokonce i pro drobné a útlé ženy. V buticích Babyluxury najdete poslední kolekce prestižních značek Baby Dior, Trussardi Junior, John Galliano, Miss Grant, Dolce & Gabbana, Hugo Boss, Chloé a dalších. Kromě dětského oblečení pořídíte v butiku Babyluxury luxusní dětská cestovní zavazadla a školní aktovky veselých barev od italské značky Escudama. Babyluxury provozuje také internetový obchod, ve kterém nabízí zlevněné kusy oblečení ze starších kolekcí nebo oblečení použité na módních přehlídkách a při focení, které je však v perfektním stavu. Pokud chcete, aby vaše děti vypadaly vždy šik a zároveň se cítily pohodlně, dopřejte jim oblečení z butiku Babyluxury.

Podívejte se také na další Designové oblečení a obuv pro děti