Designové oblečení a obuv pro děti

Anna & Viktorie

Adresa: Prodejna a výdej internetových objednávek: U továren 1, 102 00 Praha 10 – Hostivař, +420 739 634 008, www.annaviktorie.cz

Moderním rodičům, kteří chtějí pro své děti jen to nejlepší, je určen pražský kamenný a internetový obchod Anna & Viktorie, který nabízí nejen kvalitní dětské oblečení, ale také kočárky, hračky, dětský nábytek a různé doplňky pro děti i jejich maminky.

Obchod Anna & Viktorie je oblíbený mezi rodiči díky své široké nabídce dětských kočárků značek Bugaboo, MacLaren, Stokke, Maxi-Cosi, Phil & Teds, Teutonia, Easy Walker, Chicco a Quinny. Všechny kočárky si můžete vyzkoušet v prodejně, abyste měli jistotu, že si vybíráte opravdu ten nejlepší. Pro značky Bugaboo, MacLaren a Stokke poskytuje Anna & Viktorie záruční a pozáruční servis. Vybírat můžete také autosedačky Maxi-Cosi, Recaro či Storchenmühle, ve kterých se bude vašim dětem nejen pohodlně, ale také bezpečně cestovat. Z dětského oblečení a obuvi můžete vybírat kousky od finské značky Reima, dětské boty Crocs nebo oblečení od populární americké značky Paul Frank, pro níž jsou typické veselé barvy a drzá opička Julius. Na výběr je dále celá řada hraček pro kluky i holčičky, které podpoří jejich myšlení a tvořivost, dětský nábytek a textilní doplňky do dětského pokoje, knížky, chůvičky, kosmetika pro těhotné a mnoho kojeneckých a dětských potřeb jako jsou lahve, bryndáky, tašky, nosítka pro děti a mnoho dalšího.

Podívejte se také na další Designové oblečení a obuv pro děti