Designové oblečení a obuv pro děti

Kids Prestige

Adresa: Obchodní dům Kotva – 2. patro, náměstí Republiky 8, 110 00 Praha 1, +420 224 801 201; OC Spektrum, Obchodní 113, 251 01 Čestlice, +420 271 752 007

Luxusní dětské oblečení, boty a doplňky světových značek pro každou příležitost koupíte v buticích Kids Prestige ve druhém patře obchodního domu Kotva a v obchodním centru Spektrum v Čestlicích u Prahy.

Vybírat můžete vždy z posledních kolekcí oblečení od předních návrhářů. Seženete zde oblečení pro děti od 3 měsíců do 16 let prestižních značek Armani Junior, Burberry, Hugo Boss, Moncler, Roberto Cavalli, Dolce & Gabbana, Simonetta, Fendi, Pinko, Fay, DKNY, Guess a Parrot. Své děti zde oblečete stylově a originálně, ať už to bude ve sportovním stylu nebo pro slavnostnější příležitosti. Každý kus oblečení je před zařazením do sortimentu butiku pečlivě vybírán, abyste zde našli opravdu jen to nejlepší. Ať už sem přijdete jakýkoliv den v týdnu, vždy na vás v buticích s dětskou módou Kids Prestige bude čekat bohatý sortiment toho nejlepšího, co můžete vašim dětem dopřát. Hledáte-li designové oblečení pro děti v Praze, v butiku Kids Prestige najdete to, co hledáte.

Podívejte se také na další Designové oblečení a obuv pro děti