Byt 1 + kk, Smíchov - Praha 5 | 1
Byt 1 + kk, Smíchov - Praha 5 | 2
Byt 1 + kk, Smíchov - Praha 5 | 3
Byt 1 + kk, Smíchov - Praha 5 | 4
Byt 1 + kk, Smíchov - Praha 5 | 5
Byt 1 + kk, Smíchov - Praha 5 | 6
Byt 1 + kk, Smíchov - Praha 5 | 7
Byt 1 + kk, Smíchov - Praha 5 | 8
Byt 1 + kk, Smíchov - Praha 5 | 9
Byt 1 + kk, Smíchov - Praha 5 | 10

Byt 1 + kk

Interiér 46 m2

Praha 5, Smíchov

Jižně orientovaný studiový byt se nachází ve 2. nadzemním podlaží nově vzniklého rezidenčního projektu s podzemním parkováním, situovaného v klidné ulici na rozhraní Smíchova a Radlic, nedaleko parků Santoška a Dívčí hrady. Budova se bude vyznačovat čistou, moderní architekturou respektující okolní zástavbu a komfortními společnými prostory.

Dispozice bytu je tvořena obytným prostorem s přípravou pro kuchyňskou linku, koupelnou s vanou a toaletou a vstupní chodbou s prostorem pro vestavěné skříně. Standardy vybavení zahrnují vinylové podlahy, keramické obklady a dlažbu, dřevěná eurookna v provedení antracit, podlahové vytápění centrální kotelnou v domě, dýhované interiérové dveře a bezpečnostní protipožární vstupní dveře, příprava pro EZS, venkovní zásuvky pro terasy a balkony, zděné příčky. Součástí kupní ceny je sklepní kóje, možnost dokoupení garážového parkovacího stání (k dispozici nabíjecí stanice pro elektromobily).

Rezidence je situovaná v lokalitě se skvělou občanskou vybaveností a velmi dobrou dopravní obslužností, včetně rychlého dosahu centra či napojení na Jižní spojku a Pražský okruh. 5 minut chůze od bytu se nachází Smíchovské vlakové nádraží se stanicí metra linky B, téměř za rohem pak zastávky tramvají a autobusů. Pěšky lze dojít až na Náplavku, k Vyšehradu nebo k zábavnímu, obchodnímu a business centru na Andělu. Smíchov nabízí také celou řadu restaurací, kaváren, moderních galerií a art studií.

Podlahová plocha 45,9 m2, sklep 1,6 m2.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 46 m2
Parkování Garážové stání za příplatek
Sklep Ano
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 24324

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.