Byt 3 + kk, Elišky Krásnohorské, Josefov - Praha 1 | 1
Byt 3 + kk, Elišky Krásnohorské, Josefov - Praha 1 | 2
Byt 3 + kk, Elišky Krásnohorské, Josefov - Praha 1 | 3
Byt 3 + kk, Elišky Krásnohorské, Josefov - Praha 1 | 4
Byt 3 + kk, Elišky Krásnohorské, Josefov - Praha 1 | 5
Byt 3 + kk, Elišky Krásnohorské, Josefov - Praha 1 | 6
Byt 3 + kk, Elišky Krásnohorské, Josefov - Praha 1 | 7
Byt 3 + kk, Elišky Krásnohorské, Josefov - Praha 1 | 8

Byt 3 + kk

Interiér 129 m2, balkon 3 m2

Praha 1, Josefov, Elišky Krásnohorské

Cena na vyžádání

Do oblíbených Zajímá mě

Vycizelovaný komorní projekt Celínka vedený architektkou Barborou Škorpilovou vzniká v raně funkcionalistickém domě, který si po celkové rekonstrukci zachová co nejvíce původních prvků a zároveň získá atributy bydlení na špičkové úrovni. Lokalita v samém srdci Prahy jen pár kroků od Pařížské ulice a v pěším dosahu významných pražských památek. Plánované dokončení 2. čtvrtletí roku 2019.

Dispozice bytu ve 2. podlaží poskytne velký obývací pokoj s otevřenou kuchyní, jídelním prostorem a okny s výhledem na Španělskou synagogu, hlavní ložnici s balkónem na západ do vnitrobloku, s walk-in šatnou a en-suite koupelnou, dále východní ložnici, příjemně prostornou vstupní halu, sdílenou koupelnu s WC a technickou místnost.

Výška stropů 3,5 m zaručuje komfortní pocit prostoru a vzdušnosti. Byt bude dokončen ve vyšším standardu ve stavu white walls s možností dokončení od zmíněné architektky projektu ze studia Mimolimit, nebo s Nobis Studiem či vlastním osobním architektem. Špaletová okna s izolačním dvojsklem, vstupní bezpečností dveře a balkonové dveře budou repliky původních. Byt bude připraven například na instalaci inteligentního systému ovládaní technologií či chlazení pomocí FCU. Optimální vlhkost vzduchu a jeho čistotu zajistí rekuperační jednotka. Domovní dveře budou zajištěny elektronickým přístupovým systémem s kamerou. K bytové jednotce patří 1 garážové stání v automatickém parkovacím systému a sklep.

Dům je umístěn v boční klidné uličce obývané převážně starousedlíky či dlouhodobými nájemci, není zde žádný noční klub. Výhodou trvalého bydliště v centru je parkovací karta pro rezidenty celé Prahy 1, bezpočet kulturních aktivit a také bezproblémová dostupnost MHD i pěší dosažitelnost mnoha kanceláří, úřadů, obchodů, divadel a kin i kvalitních škol všech stupňů.

Interiér 129,5 m2, balkon 3,30 m2, sklep, 1 parkovací stání.

Více informací o projektu Celínka.

Prodejní cena Cena na vyžádání
Celková plocha 132 m2
Balkon 3 m2
Parkování 1 garážové stání zahrnuto v ceně
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 26763
Informace o projektu Celínka

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.