Obchodní prostory, Za Karlínským přístavem, Karlín - Praha 8 | 1
Obchodní prostory, Za Karlínským přístavem, Karlín - Praha 8 | 2
Obchodní prostory, Za Karlínským přístavem, Karlín - Praha 8 | 3
Obchodní prostory, Za Karlínským přístavem, Karlín - Praha 8 | 4
Obchodní prostory, Za Karlínským přístavem, Karlín - Praha 8 | 5
Obchodní prostory, Za Karlínským přístavem, Karlín - Praha 8 | 6
Obchodní prostory, Za Karlínským přístavem, Karlín - Praha 8 | 7
Obchodní prostory, Za Karlínským přístavem, Karlín - Praha 8 | 8
EXKLUZIVNĚ

Obchodní prostory

166 m2

Praha 8, Karlín, Za Karlínským přístavem

Cena na vyžádání

Do oblíbených Zajímá mě

Klimatizovaný obchodní prostor – restaurace s venkovní zahrádkou se nachází v moderní rezidenci Vltava zasazené do atraktivní lokality Karlín přímo na zeleném nábřeží Vltavy, v pěším dosahu centra, přímo na cyklostezce a nedaleko budoucí lávky do Holešovic.

Světlá plocha
nacházející se v úrovni ulice je rozdělena na bar se 7 místy k posezení, hlavní sál restaurace se sezením pro 56 osob, kuchyni, sklad, zázemí pro zaměstnance (s toaletou a šatnou), toalety pro zákazníky (muži, ženy/invalidé), šatnu a služební vchod. S restaurací je propojena předzahrádka, kam se vejde až 40 hostů.

Komplex vznikl dle nadčasového architektonického návrhu vycházejícího z konceptu renomovaného švýcarského ateliéru EM2N. Kolaudován byl v r. 2015. K prostoru přísluší 2 parkovací stání a 1 sklep, vše je zabezpečeno kamerovým systémem a dalšími bezpečnostními prvky.

Výhodná a perfektně dostupná lokalita v trendy čtvrti Karlín bezprostředně sousedí s Novým Městem. Cestu si sem najdou zaměstnanci okolních businessových center, rezidenti zdejších bytových domů i lidé vyhledávající relaxaci a sportovní vyžití – přímo okolo restaurace vede cyklostezka, v blízkosti funguje golfový klub nebo tenisové kurty. Restaurace je vzdálena cca 5 minut chůze od stanice metra a zastávky tramvaje Křižíkova i parkoviště v Pobřežní ulici podél Rohanského nábřeží.

Podlahová plocha 165,9 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena Cena na vyžádání
Celková plocha 166 m2
Parkování Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 38315

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.