Pronájem kanceláří ve Středočeském kraji

Začít vyhledávat

Hledáte pro vaši firmu novou kancelář v prostorné, nadstandardně provedené administrativní budově se snadným dosahem do Prahy i do ostatních krajů České republiky? Pak si nenechte ujít tuto část online katalogu Svoboda & Williams, ve které představujeme nabídku kanceláří k pronájmu ve Středočeském kraji. Středočeský kraj, jak napovídá jeho název, leží uprostřed Čech a zcela obklopuje hlavní město Prahu. Je nejlidnatějším z krajů České republiky a s rozlohou pokrývající přes 14 % celého území republiky zároveň patří ke krajům největším. Středočeský kraj navíc disponuje hustou dopravní sítí a kromě Prahy sousedí téměř se všemi českými kraji (s výjimkou Karlovarského kraje a moravských krajů). Prezentované kanceláře k pronájmu tak nabízí lukrativní lokalitu s přímým dosahem do většiny krajů a rychlou dostupností Prahy, s níž má kraj úzkou vazbu. Nabízené kanceláře k pronájmu ve středních Čechách se vyznačují vysokým standardem technických a provozních podmínek, zařízení i služeb, zahrnujících mimo jiné centrální recepci, kantýnu, parkování v budově či před ní a ostrahu. S podrobnými vlastnostmi a dispozicemi jednotlivých kanceláří k pronájmu ve Středočeském kraji představujeme níže přehlednou formou. V případě zájmu o bližší informace o kterékoliv z nabízených kanceláří k pronájmu ve středních Čechách nás, prosím, neváhejte kontaktovat. Naši makléři vám pomohou najít ty pravé kanceláře, jejichž pronájem bude ideálním řešením pro vaši podnikatelskou činnost.

Kanceláře k pronájmu třídy A v samostatné budově v rámci logistického parku, který nabízí rovněž skladové a výrobní prostory. Jedná se o dokončené prostory v nadstandradním provedení včetně prosklenýc... více informací

Referenční číslo 32979

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru Každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu.
Níže prosím zadejte svůj e-mail.

Chci dostávat novinky

Děkujeme za Váš zájem. Registrace k newsletteru proběhla v pořádku.