Pronájem kanceláří v Praze-východ

Začít vyhledávat

V této části online katalogu Svoboda & Williams vám přehlednou formou představujeme to nejlepší z kanceláří k pronájmu v okrese Praha-východ. Praha-východ je jedním z 12 okresů Středočeského kraje a, jak napovídá jeho název, obemyká celou východní polovinu vnějšího obvodu Prahy. Nabízí tak kvalitní kanceláře k pronájmu, které přináší benefit v podobě přímého dosahu do hlavního města Prahy i do sousedních, ekonomicky významných okresů, jako je Mladá Boleslav, Kladno ad. K vyhledávaným lokalitám okresu Praha-východ patří rozsáhlá komerční a zábavní zóna, která se rozpíná v obcích Čestlice a Průhonice. Okres Praha-východ je nejlidnatějším okresem Středočeského kraje, což svědčí o jeho oblibě mezi rezidenty – představuje totiž kompromis mezi městským a venkovským bydlením. Nabízí komfortní, poklidné zázemí a zároveň úzké spojení s Prahou, zajištěné hustou dopravní sítí. Kanceláře k pronájmu v okrese Praha-východ jsou tak skvěle dostupné autem (dálnice D1, snadné napojení na Pražský okruh) i hromadnou dopravou z Prahy, což jistě oceníte vy i vaši zaměstnanci. Kanceláře k pronájmu v Praze-východ ztělesňují moderní prostory s flexibilními podmínkami pro vaše podnikání a spektrem užitečných služeb, jako je ostraha či možnost úpravy dispozic a zařízení prostor. Nabízené kanceláře k pronájmu v Praze-východ tak mohou sloužit nejen jako samotné kanceláře, ale i výrobní či skladový prostor. Zaujala vás některá z kanceláří k pronájmu v Praze-východ? Chcete pomoci s výběrem vhodných kanceláří pro vaši firmu? Kontaktujte nás ještě dnes!

Kanceláře k pronájmu třídy A v samostatné budově v rámci logistického parku, který nabízí rovněž skladové a výrobní prostory. Jedná se o dokončené prostory v nadstandradním provedení včetně prosklenýc... více informací

Referenční číslo 32979

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru Každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu.
Níže prosím zadejte svůj e-mail.

Chci dostávat novinky

Děkujeme za Váš zájem. Registrace k newsletteru proběhla v pořádku.