Kancelářské prostory, Thámova, Karlín - Praha 8 | 1
Kancelářské prostory, Thámova, Karlín - Praha 8 | 2
Kancelářské prostory, Thámova, Karlín - Praha 8 | 3
Kancelářské prostory, Thámova, Karlín - Praha 8 | 4
Kancelářské prostory, Thámova, Karlín - Praha 8 | 5
Kancelářské prostory, Thámova, Karlín - Praha 8 | 6
Kancelářské prostory, Thámova, Karlín - Praha 8 | 7
Kancelářské prostory, Thámova, Karlín - Praha 8 | 8
Kancelářské prostory, Thámova, Karlín - Praha 8 | 9
Pod nabídkou

plně vybavené kanceláře

74 m2

Praha 8, Karlín, Thámova

Pronájem plně vybavených kanceláří s flexibilní dobou nájmu v 6. patře moderní administrativní budovy situované v žádané lokalitě původní „staré“ části Karlína, Prahy 8. Tato oblíbená obchodní, rezidenční a administrativní lokalita se nachází pouhých 10 minut chůze od centra Prahy a vyznačuje se snadnou dostupností MHD i autem. Stanice metra Křižíkova (trasa B) a tramvajová zastávka pouhé dvě minuty chůze od budovy; snadné napojení na rychlostní silnici D8 a do centra města.

Vybavení a služby: 

Budova disponuje centrální recepcí, 24-hodinovou ostrahou a je celá monitorována kamerovým systémem. Vybavení zahrnuje snížené podhledy, klimatizaci, ústřední topení, elektronické detektory kouře, samostatné kuchyňky a toalety na každém patře. O jedinečný design interiérů se postaral renomovaný Ateliér SAD.

Lokalita:

Karlín je oblíbená administrativní i rezidenční čtvrť, která se vyznačuje širokou nabídkou služeb a bohatým kulturním životem. Naleznete tu celou řadu kvalitních restaurací a kaváren, obchodů, ale i zdravotnická zařízení, banky a multifunkční komplex Forum Karlín. Karlínské náměstí a nedaleký Vítkov nabízejí zelené plochy pro chvíle aktivního odpočinku a relaxace.

Občanská vybavenost: Peter's Burger Pub, Bistro PROTI PROUDU, Hostinec u Tunelu, Fresh Cube, RedHotChilli - Vietnamské Bistro, Můj šálek kávy, Tea Mountain, Woodoo People – fresh bar, obchod s ovocem a zeleninou (nachází se přímo v budově).

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Měsíční nájemné pronajato
Plocha k dispozici 74 m2
Parkování 120 EUR / ps / měsíc
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 31110
Informace o budově zařízené kanceláře

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.